Corbin Sealed Black veľký cestovný batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len dnes môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Tento batoh nebude sedieť v kúte, tak ho hoď na chrbát a vyraz. Mesto, vlak, víkend preč alebo len deň, keď máš plánov viac než času. Drží tvar, poberie všetko dôležité…
Viac informáciíTento batoh nebude sedieť v kúte, tak ho hoď na chrbát a vyraz. Mesto, vlak, víkend preč alebo len deň, keď máš plánov viac než času. Drží tvar, poberie všetko dôležité a vyzerá pri tom dosť dobre na to, aby šiel rovno do ulíc. Proste batoh, ktorý vie, že dobrodružstvo často začína hneď za rohom.
- Dvojité zapínanie hlavnej kapsy – zips a spony
- Ľahko umývateľný pogumovaný materiál
- Vonkajšie vrecká na zips
- Bočné vrecká na fľašu
- Vnútorné vrecká bez zapínania
- Popruh na uchytenie na kufor
- Hrudný popruh so sponou
- Vypolstrovaný chrbát a ramenné popruhy pre pohodlné nosenie
| Rozmer | 450 x 300 x 170 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 1170 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 22 |
| Štýl | Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 45 - 90 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Čierna |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Skryté vrecko, Uchytenie na kufor, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Batohy
Časy, keď batohy znamenali len aktovky do školy alebo športové kusy na vysokohorské túry, sú dávno preč. Teraz môže byť batoh aj elegantným doplnkom do mesta na prechádzku, do práce alebo do školy. Tak si vyber kus, ktorý sadne tvojmu chrbtu a doladí tvoj outfit k dokonalosti. Ďalšou nespornou výhodou batohov je, že máš voľné ruky a tvoj chrbát ti určite tiež poďakuje, pretože celá tiaž tvojich potrebností bude krásne rozložená na obe ramená.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.