Gioia Melange Blue mestský priestranný batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola.
Batoh Gioia Melange je tu a s veľkými ambíciami! Vyrobený z odolného textilu a PU materiálu sa stáva parťákom, čo zvládne všetko – od túlania mestom po cestu za siedmimi…
Viac informáciíBatoh Gioia Melange je tu a s veľkými ambíciami! Vyrobený z odolného textilu a PU materiálu sa stáva parťákom, čo zvládne všetko – od túlania mestom po cestu za siedmimi horami. Množstvo vreciek, pevný tvar a štýl, ktorý kričí: Som tu a som božský! Tento kúsok Ti ukáže, že aj on môže mať veľkú osobnosť.
- Časť batohu vyrobená z odolného materiálu
- Zapínanie na magnet a zips
- Množstvo vonkajších i vnútorných vreciek
- Batoh, ktorý drží tvar
| Rozmer | 400 x 280 x 120 mm |
| Materiál | Umelá koža, Textil |
| Hmotnosť | 800 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Objem | 13 |
| Štýl | Cestovný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 56 - 102 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
50% PES Polyester
50% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Batohy
Časy, keď batohy znamenali len aktovky do školy alebo športové kúsky na vysokohorské túry, sú dávno preč. Teraz môže byť batoh aj elegantným doplnkom do mesta na prechádzku, do práce alebo do školy. Tak si vyber kúsok, ktorý sadne tvojim chrbtom a doladí tvoj outfit k dokonalosti. Ďalšou nespornou výhodou batohov je, že máš voľné ruky a tvoj chrbát ti určite tiež poďakuje, pretože celá váha tvojich potrebností bude krásne rozložená na obe ramená.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.