Mina Black priestorný batoh na kočík Engelis
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH Dni a Tvoja zľava -25 % s kódom VDNI25 sú tu, pretože aj ten najobyčajnejší deň si zaslúži neobyčajný doplnok.
Zoznám sa s novou značkou Engelis, ktorá prináša to najlepšie z tašiek a batohov, čo poznáš od VUCH. Rodičovstvo je niekedy pekný náklad. Tento batoh ale nosí všetko za…
Viac informáciíZoznám sa s novou značkou Engelis, ktorá prináša to najlepšie z tašiek a batohov, čo poznáš od VUCH.
Rodičovstvo je niekedy pekný náklad. Tento batoh ale nosí všetko za Teba. Pohodlne a prehľadne. Praktický batoh z odolného materiálu, s dostatkom priestoru pre Tvoje i detské must-have veci.
- Odolný a umývateľný materiál
- Pevné popruhy so zosilnenými karabínami na uchytenie na kočík
- Hranatá odklopná klopa pre lepší prístup
- Prehľadné a praktické vnútorné členenie vreciek
- Termovrecká na fľašu
- Polstrovaný chrbát
- Unisex dizajn
| Rozmer | 420 x 290 x 120 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 990 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Prešívaný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 14 |
| Kolekcia | Engelis |
| Štýl | Elegantný, Cestovný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 52 - 85 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | 2v1, Vrecko na fľašu, Uchytenie na kočík, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Skryté vrecko, Termo vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
ENGELIS BATOHY
Batohy Engelis prinášajú pohodlie a voľnosť, ktoré rodičia ocenia pri každodennom zhone i na dlhších cestách. Sú kompaktné, ale dostatočne priestorné, s bezpečným zapínaním a pevnými popruhmi pre pohodlné nosenie. Vďaka chytrému vnútornému rozloženiu ľahko nájdeš presne to, čo potrebuješ, a máš voľné ruky pre všetko ostatné. Batohy Engelis spájajú funkčnosť, odolnosť a čistý dizajn, ktorý sa hodí ku kočíku i samostatne.