Virion Dotty Multicolor športový roll-top batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Či už plánuješ prejsť centrum alebo lesnú chodníčku, tento bodkovaný batoh s Tebou bude držať krok. Vďaka roll-top zatvoreniu sa prispôsobí tomu, koľko toho práve…
Viac informáciíČi už plánuješ prejsť centrum alebo lesnú chodníčku, tento bodkovaný batoh s Tebou bude držať krok. Vďaka roll-top zatvoreniu sa prispôsobí tomu, koľko toho práve potrebuješ. Nechýbajú ani pohodlné popruhy a dostatok priestoru vrátane predného vrecka. Tak čo, na rozhľadňu, alebo do mesta?
- Voděodolný materiál aj zipsy
- Popruh na pripevnenie na kufor
- Oddelené vnútorné vrecko na notebook
- Malé vrecko na popruh na zips
- Vonkajšie vrecká na zips
- Polstrovaný chrbát a popruhy
| Rozmer | 400 (540) x 300 x 120 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 700 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 19 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Športový, Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 50 - 100 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Vodeodolný materiál, Uchytenie na kufor, Roll-top, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
90% PES Polyester
10% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nedaj šedi šancu! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné – presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo VUCH srdcovou záležitosťou, ktorá postupne preniká do čoraz viac dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a jemnej nostalgie. Ak ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si ťa získa na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.