Výprodej
Výprodej
Koniec zľavy za 2 dni 6:34:36 hod
-35%
Meg
Meg
Meg
Meg
Meg

Meg

SEDACIE VAKY
Skladem
Môžete mať už 07. 02.
Varianty
Charitatívny kalendár VUCH 2022 Charitatívny kalendár VUCH 2022

CHARITATIVNÝ KALENDÁR VUCH 

„Sme radi, že aj vďaka vám môžeme pokračovať v tvorbe charitatívnych kalendárov. V tomto roku sme sa rozhodli podporiť organizáciu Rád Maltézskych rytierov. Táto organizácia sa snaží pomáhať ľuďom s najrôznejšími druhmi hendikepov. Či už ide o hendikep fyzický alebo mentálny. Ďakujeme aj všetkým osobnostiam, ktoré sa nechali zvečniť a pomohli tak dobrej veci.“

58.90 € 38.29 €

Každého z nás vždy poteší, keď môže vidieť radosť v očiach druhého. Na to sme mysleli aj my, a preto sme vytvorili túto akciu. Myslíme ako na prírodu, tak na deti. Chceli sme maximálne využiť odpad a zvyšky, tak sme naše vaky naplnili chybnými kúskami Vuch a dali sme im nový život v podobe sedacích vakov. A to najdôležitejšie, pri predaji každého tretieho vaku venujeme ďalšie tri vaky do materských škôl po celej Českej republike.

  • SEDACIE VAKY VUCH>
  • Výplň obsahuje: 50 % recyklát a 50 % polystyrénové guľôčky
  • Vodeodolné
  • Dvojité zapínanie na suchý zips
  • Nosnosť 150 kg
  • V 3 farebných vyhotoveniach
Rozmerná Rozmerná
Limited Limited
Eko Eko
Popis
Doprava a platba

tri

tri

tri


Sedacie vaky VUCH

Sedacie vaky VUCH, vyrobené v Českej republike, sú hravé, pohodlné a v neposlednom rade šetria prírodu. Na ich výplň sa totiž používajú zvyšky a chybné kusy, ktoré by inak skončili v koši. To vakom však ani v najmenšom neuberá na kvalite ani na vzhľade. Sú vyrobené z vodeodolnej tkaniny vyrobenej v Česku a pýšia sa hravým dizajnom, ktorý je charakteristický farebnými bodkami. Vaky sú umývateľné, vodeodolné a stálefarebné a pýšia sa tiež ľahkou údržbou.

Meg