stor
#c6b5eb
Vuch Magazín Predajňa |    +421 233 456 593 (PO-PÁ 08:00-16:00)
-45% VUCH WINTER STORM
VÝPREDAJ
Parfem DOTS
Parfem DOTS
Parfem DOTS
Parfem DOTS

Parfem DOTS

Skladem
Môžete mať už 17. 01.
Nová dámska vôňa 
35.00 € 19.25 €
Počet kusov

Pridať do listu prianí

"Neboj sa prejaviť hravosť a poodhaliť svoju jedinečnú osobnosť s kvetinovo-ovocným gejzírom radosti a zvodnosti. Vôňa Vuch DOTS je určená ženám, ktoré chcú objaviť svet, vnímať ho všetkými zmyslami a vystúpiť z davu. Vôňa je vhodná pre neobyčajné dni i vášnivé noci. "

Parfumová voda pre ženy 100 ml

Popis

 
 
 

Vôňa Vuch DOTS si získa tvoje srdce s prvým privoňaním. Samotný názov v sebe ukrýva vodopád hravosti. Dizajn so zábavnými bodkami ti do poslednej bodky vyplní predstavy o vôňu tvojich snov, aj tých najbláznivejších. Vydaj sa na cestu ženskosti a zmyselnosti s vôňou, ktorá popletie hlavu všetkým v tvojom okolí.

 


S prvými akordy sa rozohráva symfónia ovocných tónov. Osviežujúci grapefruit vnáša do vône nekonečnú vlnu sviežosti a spolu so sladkou, čerstvo odtrhnutou broskýňou a čiernymi ríbezľami ťa uvítajú vo svete, ktorý nemá hraníc. Srdce vône bije akordy neodolateľné maliny, omamného jasmínu a fialového listu. Toto vzrušujúce aróma sa postupne mieša s hrejivým cédrovým drevom a jantárom, skrytým v samotnom základe. Biele pižmo, ktoré je poslednou zložkou vôňa, tí vdýchne nebezpečnú dávku zmyselnosti. Nechaj sa očariť vôňou Vuch DOTS a znížiť vaše srdce každého muža.


Podobné produkty

Hipster Blackie

8.40 €
12.00 €
-30% VUCH WINTER STORM
VÝPREDAJ

Hipster Redie

12.00 €

Astarte

4.00 €

Adal

6.40 €
8.00 €
-20% VUCH WINTER STORM
VÝPREDAJ

Spoty

4.00 €