MENU
AKCE

Ahoj žena, sme tu zas a prinášame novú VIP akciu!

02.03.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Ahoj žena, sme tu zas a prinášame novú VIP akciu!

Blíži sa náš sviatok a to je treba poriadne osláviť! Keďže nás muži zrejme ničím neprekvapia, s Ilčou sme si naplánovali menšiu oslavičku pri víne samy, napíš kamarátke a stretnite sa tiež! Prečo sa ale nepotešiť aj nejakým krásnym darčekom? Klinčeky už nefrčia, my chceme kabelky! Klinčeky však máme stále v pamäti, a práve preto sme pre Teba vybrali tovar v najčastejších farbách tejto kvetiny. Nádherne červená Carmen urobí radosť každej z nás, presne tak aj Ruby či Red Rose. Nesmú chýbať kabelky, klasicky krémovo biela Sandy, Peary a Angelina sa k červenej určite skvele hodia!

To všetko Ti prinášame s 25% zľavou. Dúfame, že sme Ťa potešili a nenecháš si tieto módne kúsky ujsť!  Sme predsa ženy a tie si zaslúžia byť obdarované, či už od niekoho alebo samé od seba! :) Tak neváhaj a mrkni sa na náš VIP club, kde sa všetko dozvieš.

Lúči sa s Tebou Monča a Ilča!

Adiós mis amigos!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe 4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe
Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies? Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?
Koniec leta je tu! Koniec leta je tu!
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť