AKCE

Aj ty máš sviatok! Využi dopravu zadarmo

08.03.2018 REDAKCIE
Autor článku

Aj ty máš sviatok! Využi dopravu zadarmo

MDŽ. Tri písmenká, ktoré na nás vždy začiatkom marca útočia a v mnohých z nás prebudia rozporuplné pocity. Čo sa ti vybaví v spojení s MDŽ? Že by slová na K? Aj napriek tomu, že je Medzinárodný deň žien slávený 8. marca, spojený s komunizmom a karafiátmi, tento sviatok sa narodil omnoho skôr a jeho vznik súvisí s ušľachtilejšou myšlienkou. Začal sa oslavovať už v roku 1907 a súvisel s bojom za ženské práva. A ty rozhodne právo na nový úlovok značky VUCH máš!

Cesta do minulosti

Už je to viac ako 100 rokov, kedy sa americké šičky rozhodli stávkovať a dali tým najavo svoju nespokojnosť s postavením nielen v práci, ale aj v spoločnosti. V roku 1975 bol dokonca Medzinárodný deň žien uznaný ako sviatok vo všetkých krajinách a je dôkazom rovnoprávnosti, spravodlivosti, mieru a rozvoja.

Nasmeruj muža na stránky VUCH

Mohlo by sa zdať, že je u nás tento sviatok úplne zabudnutý, opak je pravdou. Veľa mužov stále nezabúda dôležitým ženám vo svojom okolí popriať a obdarovať ich nejakým darčekom. O tom, aký darček to bude, môžeš z časti rozhodnúť aj ty sama, stačí nenápadne upozorniť na to, čo by ti urobilo veľkú radosť.

Osláv MDŽ po svojom

Nepoznáme jediný dôvod, prečo si nechať ujsť príležitosť k oslave a obdarovať sa sama. Preto by si ani ty nemala na MDŽ zanevrieť ani vo chvíli, kedy muži v tvojom okolí MDŽ neoslavujú. S blížiacou sa jarou môžeš navyše prepojiť oslavu Medzinárodného dňa žien s doplnením tvojho šatníka o nový kúsok, s ktorým osláviš prvé slnečné jarné dni.

Nezabudni na dopravu zadarmo

Úplne súhlasíme s tým, že by si ženy zaslúžili oslavu na svoju počesť niekoľkokrát do roka. Preto si v rámci osláv MDŽ môžeš vybrať akýkoľvek nezameniteľný kúsok VUCH a  počítať s dopravou zadarmo. Už ti niečo padlo do o

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe 4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe
Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies? Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?
Koniec leta je tu! Koniec leta je tu!
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť


x