MENU
AKCE

Monča a Ilča sú tu zas, a prináša ti novú VIP akciu !!

12.05.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Monča a Ilča sú tu zas, a prináša ti novú VIP akciu !!

Polovica mája je už skoro za nami a poriadne teplo stále nikde, aj keď sa nám slniečko občas ukáže, sneh ešte tiež prekvapí! K niečomu však je takéto počasie dobré, stále je ešte čas vyrysovať si postavu do plaviek! S Ilčou sa najradšej chodíme pretiahnuť na power jogu, kde si uvoľníme telo aj dušu po náročných dňoch. Aby sme tej pohody však nemali priveľa, často vyrážame na in-line korčule, kde prevetráme všetky svaly. Občas však neodoláme a v rámci tréningu sa zastavíme na zmrzku. A ako sa na letnú sezónu pripravuješ ty?

Hlavne nezabudni, blíži sa Deň matiek a kto iný by mal dostať darček, než tá, ktorá sa o Teba stará aj keď už nie si malé dieťa? Samozrejme, že sú to mamičky, ktoré nás povzbudzujú, ak nám práve nie je najlepšie a budú nás mať rady nech urobíme čokoľvek. Za to si určite zaslúžia potešiť!

Ako darček pre všetky mamičky sme vybrali pre nasledujúce dni zľavu 20% na krásnu crossbody kabelku Hellish, elegantnú Flutty, hodinky Kirsten a Jennifer a samozrejme, nesmú chýbať ani peňaženky? Rainbow či Winy, ale tiež super šperky Náhrdelník W Black či Náušnice W black, takže nezabudni mamičku prekvapiť a ešte jej rýchlo niečo objednaj!

Adiós amigos! Monča a Ilča

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe 4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe
Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies? Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?
Koniec leta je tu! Koniec leta je tu!
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť