SVĚT VUCH

Nová instagramová súťaž o produkty Vuch a vyhlásení tej predchádzajúcej!

25.04.2018 REDAKCIE
Autor článku

Pes – najlepší priateľ človeka, ale aj výrobkov Vuch!

Samozrejme nielen pes, ale aj mačička alebo aj zajac. O čom že je reč? No predsa o aprílovej súťaži o najlepšiu, najvtipnejšiu a najrozkošnejšiu fotku, na ktorej figuruje domáci maznáčik s produktom Vuch. Fotky boli naozaj na zjedenie.

 

Posúďte sami, milé čitateľky!

Výherkyne z Česka, ale aj zo Slovenska, Poľska a Maďarska sa budú môcť už čoskoro pýšiť novým úlovkom, ktorým ich obdarujeme – napríklad originálnou peňaženkou, zaujímavým šperkom, nevšednými ponožkami, nápaditými slnečnými okuliarmi alebo šik kúskom spodnej bielizne!

 

Mácha – Vuch – a jar

Bol neskorý večer, prvý máj,

večerný máj, bol MyVuch čas!

 

Tiež si užívate prvé jarno-letné dni na plné dúšky? Pri vode, v lese, na horách, na púti alebo niekde v parku pod rozkvitnutou čerešňou? A prečo pri tom nejako originálne nevyfotiť Vuch úlovok a nezískať do svojej kolekcie zase jeden nový? Zapoj sa do ďalšej jarnej súťaže!

#MyVuch v máji, ako v raji!

Aká je teda teraz vaša úloha? Skrátka si naďalej užívajte jarný čas, majte po ruke neustále nejaký produkt Vuch a keď sa vám naskytne nejaká jarná scenéria, zvečnite ju s kabelkou, peňaženkou alebo čímkoľvek iným, čo vám robí radosť! Potom už len fotku postnite na Instagram s hashtagom  #myvuch. Len prosím nezabudnite, že profil musí byť verejný, aby sme fotku videli a mohli ju ohodnotiť.

Potom už len čakajte, kým sa vám ozveme, že ste vyhrali a posielame vám malú radosť. Vstupom do súťaže nám udeľujete právo na vašu fotku, ktorú v prípade výhry zverejníme na našich sociálnych sieťach. Teda nielen, že dostanete výhru, ale vaše umenie bude navyše verejne lákať ďalšie milovníčky kabeliek, peňaženiek a všetkého, čo je skrátka noblesne nevšedné.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu