MENU
SVĚT VUCH

Nová instagramová súťaž o produkty Vuch a vyhlásení tej predchádzajúcej!

25.04.2018 REDAKCIE
Autor článku

Pes – najlepší priateľ človeka, ale aj výrobkov Vuch!

Samozrejme nielen pes, ale aj mačička alebo aj zajac. O čom že je reč? No predsa o aprílovej súťaži o najlepšiu, najvtipnejšiu a najrozkošnejšiu fotku, na ktorej figuruje domáci maznáčik s produktom Vuch. Fotky boli naozaj na zjedenie.

 

Posúďte sami, milé čitateľky!

Výherkyne z Česka, ale aj zo Slovenska, Poľska a Maďarska sa budú môcť už čoskoro pýšiť novým úlovkom, ktorým ich obdarujeme – napríklad originálnou peňaženkou, zaujímavým šperkom, nevšednými ponožkami, nápaditými slnečnými okuliarmi alebo šik kúskom spodnej bielizne!

 

Mácha – Vuch – a jar

Bol neskorý večer, prvý máj,

večerný máj, bol MyVuch čas!

 

Tiež si užívate prvé jarno-letné dni na plné dúšky? Pri vode, v lese, na horách, na púti alebo niekde v parku pod rozkvitnutou čerešňou? A prečo pri tom nejako originálne nevyfotiť Vuch úlovok a nezískať do svojej kolekcie zase jeden nový? Zapoj sa do ďalšej jarnej súťaže!

#MyVuch v máji, ako v raji!

Aká je teda teraz vaša úloha? Skrátka si naďalej užívajte jarný čas, majte po ruke neustále nejaký produkt Vuch a keď sa vám naskytne nejaká jarná scenéria, zvečnite ju s kabelkou, peňaženkou alebo čímkoľvek iným, čo vám robí radosť! Potom už len fotku postnite na Instagram s hashtagom  #myvuch. Len prosím nezabudnite, že profil musí byť verejný, aby sme fotku videli a mohli ju ohodnotiť.

Potom už len čakajte, kým sa vám ozveme, že ste vyhrali a posielame vám malú radosť. Vstupom do súťaže nám udeľujete právo na vašu fotku, ktorú v prípade výhry zverejníme na našich sociálnych sieťach. Teda nielen, že dostanete výhru, ale vaše umenie bude navyše verejne lákať ďalšie milovníčky kabeliek, peňaženiek a všetkého, čo je skrátka noblesne nevšedné.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotosoutěž VuchWORLD Fotosoutěž VuchWORLD
VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení! VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení!
První narozeniny pražského showroomu První narozeniny pražského showroomu
Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí