MENU
AKCE

VIP akcie od Monča a Ilči práve prichádzajú :-)

16.02.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

VIP akcie od Monča a Ilči práve prichádzajú :-)

Ahoj,

na začiatok by sme sa chceli predstaviť, sme Monča a Ilča z marketingového tímu Vuch a tiež sme nerozlučné kamarátky. Odteraz sa budeme vídať pravidelne. Raz za 14 dní si pre Teba pripravíme špeciálne akcie, ktoré Ťa zaručene potešia! Akcie budú iba pre naše verné VIP vuchky, ktoré sú v našom klube. Tak neváhaj a zaregistruj sa :-)

Keďže sa už ani my nemôžeme dočkať jari a netrpezlivo vyzeráme náznaky slniečka alebo zelených lístkov, do prvej akcie sme zaradily tovar sviežich farieb. Tento tovar sme zlacnely o parádnych 40%. Vďaka tomu môžeš mať napríklad novú kabelku skoro zadarmo :-D

Zelenú Pondy mám v obľube hlavne ja, Monča, nosím ju do bazéna aj na nákup, kedy priberiem aj peňaženku Mahar. Ilča si pre Teba pripravila veselé hodinky Desert, vďaka ktorým príde vždy do práce načas. Ďalšie akčné produkty, ktoré tu máme, sú parádny tyrkysový Vuchbook, dokladová peňaženka Rainbow a nesmie chýbať ani šperk, s ktorým sa blysneš na každej akcii, náramok MyHeart Gold.

Dúfam, že sme Ťa potešili a veríme, že si v našich obľúbených produktoch nájdeš tiež svojich favoritov.

Pre dnešok sa lúčime, Ty pravidelne sleduj naše stránky, pretože sa onedlho opäť objavíme s novou várkou vybraných akčných produktov!

Adiós mis amigos!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe 4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe
Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies? Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?
Koniec leta je tu! Koniec leta je tu!
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť


x