MENU
AKCE

Zľavy, ktoré ti vyrazí dych!

28.11.2017 REDAKCIE
Autor článku

Zľavy, ktoré ti vyrazí dych!

Čakáš netrpezlivo na povianočné zľavy? Prečo, keď si môžeš do sýtosti vychutnať tie predvianočný? A urobiť radosť sebe alebo vyčariť úsmev na tvári mame, sestre, sesternicu, tete alebo napríklad kamoške. Asi už si počula o Black Friday. Čo ale povieš na Cyber ​​Monday? Na pondelok, ktorý prináša zľavy až 60%. A nezostane len pri pondelok, nakupovať vybrané produkty VUCH v zľave môžeš až do piatku. Tak si nezabudni označiť v kalendári 27. 11. až 1. 12 .. Bude to týždeň, kedy sa premeníš v nákupnej maniačka.

Zľavy až 60%

Keď sa povie zľava, my vo VUCH si predstavíme zľavu, ktorá naozaj stojí za to. Trebárs dychberúci zľavu 60%! A pretože vieme, že našim produktom VUCH to pristane aj pod stromčekom, máme pre teba hneď celú radu tipov v zľave na skvelý vianočný darček.

Čo povieš na peňaženky?

Malá, veľká, tlstá, tenká, červená alebo napríklad biela. Tie všetky u nás nájdeš. Vieš, čo majú spoločné? Kvalitný materiál? Áno! Detailné spracovanie? Áno! Fantastickú cenu? Trikrát áno! Tušíš, že dostaneš k Vianociam nejaké bankovky? Zaobstaraj im štýlový obal, vyber si jednu z vušek. Ktorá peňaženka bude tvoje? Alebo že by si ju dala niekomu k Vianociam?

Rozšíri kabelka VUCH tvoju zbierku?

Máš zálusk na jednu z kabeliek VUCH? Tento týždeň môžeš s pokojným svedomím zhrešiť, alebo urobiť niekomu veľkú jedným z najobľúbenejších doplnkov každej ženy. V zľave nie je len jedna, alebo dve, ale hneď 18 nádherných kabeliek!

Odmerajte si čas do Vianoc s krásnymi hodinkami

Tik tak, tik tak. Koľko minút zostáva do Vianoc? Ešte dosť na to, aby si mala časť vybrať darček pre svojich blízkych. Alebo pre seba. A vďaka skvelým cenám hodiniek VUCH si môžeš treba zaobstarať rovno dvoje!

Vyšperkuj si Vianoce

Súhlasíš s tvrdením, že doplnkov nie je nikdy dosť? A najmä keď sú kvalitné a štýlové. Ulov si svoj kúsok. Nezabudni omrknúť neprehliadnuteľné slnečné okuliare, prívesky, ktoré najviac pristane kabelkám VUCH, náramky, náušnice, ponožky aj báječné zápisníky.

O tieto zľavy nechcem prísť!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe 4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe
Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies? Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?
Koniec leta je tu! Koniec leta je tu!
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť