TRENDY

Chystáš sa ku kaderníkovi? Potom musíš mať toto!

23.05.2017 REDAKCIE
Autor článku

Chystáš sa ku kaderníkovi? Potom musíš mať toto!

Ak si myslíš, že je stále trendom číslo jedna obľúbené ombré, musíme ťa presvedčiť o opaku. Súčasné trendy vo svete vlasov fandia maximálnej prirodzenosti. To však neznamená, že sa musíš rozlúčiť s farbením, práve naopak. Namiesto klasického farbenia ťa však čaká priam umelecký zážitok. Kaderníci sú pripravení postaviť sa výzve v podobe tieňovania vlasov.

Sombré

Ani v tomto roku poprední vlasoví štylisti na ombré úplne nezanevreli, transformovali ho však do prirodzenejšie podoby, z ktorej následne vzniklo sombre. Názov je skratkou pre soft ombré, teda pre veľmi jemné a prirodzené ombré. Prechody medzi jednotlivými odtieňmi sú tak veľmi prirodzené a sombre pristane naozaj všetkým. Aj tebe bude!

Contouring

Contouring je technika, ktorá nie je vo svete krásy žiadnym nováčikom. Okrem tieňovania tváre sa však tentoraz kaderníci vyhrajú s vlasmi. Chceš si opticky predĺžiť tvár alebo ju naopak potrebuješ rozšíriť? To všetko technika, ktorá sa hrá s tieňovaním v dĺžkach a okolo tváre, jednoducho zvládne.

Sunkissed

Sunkissed alebo slnkom pobozkaná, to je technika, ktorá sľubuje presne to, čo sa skrýva v jej názve. Chceš si užívať vlasy, ktoré vyzerajú ako by boli presvetlené slnkom, po celý rok? Táto technika, ktorá je veľmi prirodzená, ti to umožní.

Babylights

Že nie je melír ako melír, dokazuje tiež technika babylights, tieto slová opäť nie sú zvolené náhodne. Ide totiž o veľmi jemnú melírovaciu techniku, ktorej výsledným efektom je vzhľad dokonalých detských vláskov s rôznymi, jemnými odtieňmi pramienkov.

Olaplex

Ak si ešte nepočula o revolúcii vo svete krásnych vlasov s názvom Olaplex, prichádza ten pravý čas. Olaplex je skutočným tekutým zlatom v oblasti farbenia vlasov. Do doby než Olaplex uzrel svetlo sveta platilo, že farbenie vlasom škodí. S Olaplexom je však všetko inak. S Olaplexom je možné vlasy zosvetliť a farbiť bez toho, aby došlo k ich poškodeniu. Pokukuješ po jednej z techník melírovania vlasov? Smelo do toho a bez obáv z ich poškodenia.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x