MENU
TRENDY

Čo o tebe napovie farby v tvojom šatníku?

30.05.2017 REDAKCIE
Autor článku

Čo o tebe napovie farby v tvojom šatníku?

Farby sú schopné vyjadriť emócie, spríjemniť a zútulniť bývania a dokážu tiež mnohé napovedať o milovníčku určitej farby. A je len dobre, že rovnako ako život, nie je ani náš šatník čiernobiely. Naučiť sa pracovať s farbami je malým krokom k možnosti ovplyvniť atmosféru a pozitívne zapôsobiť na okolie. Napríklad pri pracovnom pohovore. Kričí tvoj šatník prevažne raz obľúbenou farbou? Poď sa s nami pozrieť, čo jednotlivé farby symbolizujú.

Čarokrásna červená

Červená farba, zvlášť potom ohnivo červená, je považovaná za jednu z najvýraznejších farieb. Červená farba ti dodá sebadôveru a nepochybne upúta zrak všetkých mužov. Obľubu v červenej farbe podľa psychológov nachádza predovšetkým ženy, ktoré sa neboja vyniknúť, a ktoré rady zvádza svoje okolie.

Elegancia v čiernom

Hovorí sa, že čiernou farbou nie je možné nič pokaziť. Čierna farba sa jednoducho hodí ku všetkému a navyše je veľmi obľúbená pre svoju schopnosť zoštíhľovať. Ženy, ktoré najčastejšie v obliekaní volia čiernu farbu, sa chcú odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Milovníčky čierne o sebe radi hovoria, vo veciach majú jasno a málokedy svoj názor mení.

Biela pre nové začiatky

Biela farba vyžaruje čistotou a nevinnosťou. Volí ju ženy, ktoré sa vo svojom živote snažia niečo zmeniť. Biela symbolizuje nové začiatky a hľadanie životnej rovnováhy.

Možno je to modrá...

Aké sú ženy, ktoré milujú modrú farbu? Modré oblečenie je symbolom pre pokoj, spoľahlivosť a dôstojnosť. Modrú farbu obliekajú ženy, ktoré sa rady starajú o partnera, deti a svojich priateľov. Nenechaj sa však mýliť, že si tieto "gazdinky" nenájdu čas na seba. Naopak, vie nájsť rovnováhu medzi rodinou a svojimi koníčky.

Čo hovoríš zelenú?

Ak sa často potýkáš so stresom, zelená, ktorá má upokojujúce účinky, je to pravé pre teba. Prevláda u teba v šatníku zelená farba? Potom si podľa psychológov tichá a nerada na seba strháváš pozornosť. Po zelenej farbe siahajú ženy, ktoré majú rady pokoj a pohodu.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty
Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom