TRENDY

Čo o tebe napovie farby v tvojom šatníku?

30.05.2017 REDAKCIE
Autor článku

Čo o tebe napovie farby v tvojom šatníku?

Farby sú schopné vyjadriť emócie, spríjemniť a zútulniť bývania a dokážu tiež mnohé napovedať o milovníčku určitej farby. A je len dobre, že rovnako ako život, nie je ani náš šatník čiernobiely. Naučiť sa pracovať s farbami je malým krokom k možnosti ovplyvniť atmosféru a pozitívne zapôsobiť na okolie. Napríklad pri pracovnom pohovore. Kričí tvoj šatník prevažne raz obľúbenou farbou? Poď sa s nami pozrieť, čo jednotlivé farby symbolizujú.

Čarokrásna červená

Červená farba, zvlášť potom ohnivo červená, je považovaná za jednu z najvýraznejších farieb. Červená farba ti dodá sebadôveru a nepochybne upúta zrak všetkých mužov. Obľubu v červenej farbe podľa psychológov nachádza predovšetkým ženy, ktoré sa neboja vyniknúť, a ktoré rady zvádza svoje okolie.

Elegancia v čiernom

Hovorí sa, že čiernou farbou nie je možné nič pokaziť. Čierna farba sa jednoducho hodí ku všetkému a navyše je veľmi obľúbená pre svoju schopnosť zoštíhľovať. Ženy, ktoré najčastejšie v obliekaní volia čiernu farbu, sa chcú odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Milovníčky čierne o sebe radi hovoria, vo veciach majú jasno a málokedy svoj názor mení.

Biela pre nové začiatky

Biela farba vyžaruje čistotou a nevinnosťou. Volí ju ženy, ktoré sa vo svojom živote snažia niečo zmeniť. Biela symbolizuje nové začiatky a hľadanie životnej rovnováhy.

Možno je to modrá...

Aké sú ženy, ktoré milujú modrú farbu? Modré oblečenie je symbolom pre pokoj, spoľahlivosť a dôstojnosť. Modrú farbu obliekajú ženy, ktoré sa rady starajú o partnera, deti a svojich priateľov. Nenechaj sa však mýliť, že si tieto "gazdinky" nenájdu čas na seba. Naopak, vie nájsť rovnováhu medzi rodinou a svojimi koníčky.

Čo hovoríš zelenú?

Ak sa často potýkáš so stresom, zelená, ktorá má upokojujúce účinky, je to pravé pre teba. Prevláda u teba v šatníku zelená farba? Potom si podľa psychológov tichá a nerada na seba strháváš pozornosť. Po zelenej farbe siahajú ženy, ktoré majú rady pokoj a pohodu.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?
Ako byť trendy a neminúť tisíce? Radí módna blogerka Lenka alias The Stylemon Ako byť trendy a neminúť tisíce? Radí módna blogerka Lenka alias The Stylemon
Obleč si Afriku! Obleč si Afriku!