TRENDY

Inšpirujte sa trendmi valentínskeho líčenia pre rok 2017

05.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Inšpirujte sa trendmi valentínskeho líčenia pre rok 2017

 Blíži sa sviatok zamilovaných a vy sa chcete poriadne pripraviť na romantické rande so svojou polovičkou? Aké trendy v líčení budú tento rok v kurze? Urobte si malú inventúru v kozmetickej taške, stavte na prirodzenosť a zvýraznite svoje prednosti.

 Make-up

 Začnite nanesením denného zmantňujúceho krému alebo rozjasňovača na starostlivo vyčistenú pleť. Tento krok je veľmi dôležitý pre hydratáciu pokožky a efektný vzhľad vášho líčenia. Až na vrstvu krému príde make-up. Zvoľte „nude“ odtieň, ktorý sa najviac približuje farbe vašej pleti. Ak hľadáte správny odtieň make-upu, je potrebné vyskúšať si ho na tvári, nie na rukách. K fixácii make-upu vám poslúži púder, na záver použite lícenku s nádychom ružovej. Jemné dievčenské odtiene ružovej sú tento rok veľkým trendom.

Romantické očné tiene

 Pod očné tiene bezpodmienečne patrí podkladová báza, ktorá udrží očné tiene na svojom mieste a zabráni zhlukovaniu tieňov v záhybe očných viečok. Tohtoročným trendom vo farbách očných tieňov sú všetky odtiene fialovej, ružovej, čokoládovej a nude. Svetlofialová alebo ružová je pre Valentín ideálnym riešením. Nie je potrebné to preháňať s tieňovaním, zvoliť môžete aj trblietavé tiene, ktoré dodajú vašim očiam slávnostný vzhľad.

 Kontúry očí a úprava obočia

Ďalším trendom, ktorý si zachováva svoju obľubu, je kontúrovanie očí. Použite kvalitné čierne očné linky umožňujúce vytvoriť krásne mačacie oči. Ak máte neistú ruku, linky si možno vopred naznačiť drobnými bodkami, ktoré následne spojíte do perfektnej linky. Úprava obočia by už pre vás mala byť samozrejmosťou, dnes sa nosí skôr výraznejšie obočie, ktoré pôsobí prirodzene, preto ho príliš nevytrhávajte a zvýraznite ho ceruzkou. Na riasy naneste kvalitnú riasenku, ktorá nezanecháva na riasach hrčky.

 Decentný rúž/balzam

Perleťový balzam na pery či decentný rúž v odtieni ružovej bude čerešničkou na torte vášho valentínskeho líčenia. Rúžom by ste mali šetriť zvlášť vtedy, ak sú už vaše oči výrazne nalíčené. Myslite tiež na to, že Valentín sa nezaobíde bez bozkov. Užijete si ho viac, keď si nebudete musieť neustále kontrolovať rúž.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x