TRENDY

Jarné kúsky, ktoré vám tento rok v šatníku nemôžu chýbať

06.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Jarné kúsky, ktoré vám tento rok v šatníku nemôžu chýbať

Zasnežené vrcholky hôr tomu síce ešte veľmi nenasvedčujú, ale po dlhom zimnom spánku sa jar predsa len čoskoro prebudí, a preto by sme mali byť na jej príchod už teraz náležite pripraveníPravidelná obmena šatníka je nepochybne základom a ak chcete na jar náležite zažiariť, nemali by vám chýbať kúsky, ktoré budú túto jar udávať trendy.

 

Len zelená to môže byť...

Americká spoločnosť Pantone každoročne vyhlasuje farbu, ktorá bude symbolom nasledujúceho roka. Táto farba sa následne objaví v kolekciách popredných svetových návrhárov a neskôr aj v módnych reťazcoch. Roku 2017 bude vládnuť farba, ktorá má privítať nové začiatky a príchod jari. Moderná a neprehliadnuteľná ostro zelená by preto rozhodne nemala vo vašom šatníku chýbať. Záleží už len na vás, či zvolíte šaty, kabát alebo kabelku vo farbe, ktorá je s jarou neodmysliteľne spojená.

 

 Podľahnite výšivkám

Nenechajte sa pomýliť, výšivky už dávno nepatria iba na kroj, tohtoročná jar ich navracia v celej svojej kráse a budeme sa mať naozaj na čo tešiť. Módne reťazce už pomaly lákajú na výrazné výšivky plné fariebkvetín a vzorov, z ktorých jednoducho nespustíte zrak. Kto si tento rok nezaobstará aspoň jeden kúsok s výšivkou, akoby ani nebol. Výšivky budú zdobiť šaty, tričká, sukne a kabelky a stanú sa módnym kúskom aj šperkom zároveň.

 

Od hlavy po päty

Ak chceme jar 2017 privítať so všetkým, čo k tomu patrí, nesmieme zabúdať na obuv. Topánky sú jednou z mnohých vášní žien a bolo by možné vyhlásiť, že koľko má žena topánok, toľkokrát je ženou. Zimné čižmy túto jar vymeňte za pohodlné tenisky, ktoré budú tento rok v kurze. Šatník môžete oživiť neprehliadnuteľným ligotom, či už na lodičkách alebo teniskách a tiež sa túto jar dočkajú znovuzrodenia aj obľúbené kovbojky.

 

Vyšperkovaný outfit

Aby sme dotiahli outfit k dokonalosti, nesmieme zabúdať na doplnky, ktoré outfitu vdýchnu pravú nežnosť a ženskosť. Stavte na hravé pastelové farby hodiniek, neprehliadnuteľné šperky, alebo kabelky vo farbách, ktoré rozžiaria váš deň.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x