MENU
TRENDY

Skákaním ku krajšej postave

19.04.2017 REDAKCIE
Autor článku

Skákaním ku krajšej postave

 Aj napriek tomu, že aktuálne počasie tomu príliš nenasvedčuje, kalendár je neúprosný a hlási, že za pár mesiacov sa k nám príde pozrieť leto. A dúfajme, že u nás aj chvíľu vydrží. Mnoho žien rieši svoju postavu najviac práve pred letom. Ako však získať krásnu postavu do plaviek zábavnou formou? Našli sme pre teba skvelé cvičenia, ktoré postavu perfektne tvarujú a navyše si na nich rýchlo vytvoríš závislosť.

 Stavte na Fitness Boots

 Fitness Boots sú špeciálne športové topánky, ktoré sú vhodné na pohyb v prírode, ale nájdu si svoje uplatnenie aj pri indoor aktivitách. Súčasťou Fitness Boots je pružina umiestnená v spodnej časti, ktorá tlmí až 80% nárazov pri došliapnutí a nezaťažujete tak kolená, ako iné cvičenia.

 Krásna postava vďaka Fitness Boots

Fitness Boots môžeš využiť pri aeróbnom cvičení, formovaní postavy, posilňovaní alebo behu. Vďaka pružine umiestnenej na topánkach posilníš množstvo svalov v tele, v prvom rade brušné svalstvo, chrbtové, stehenné a panvové svalstvo. Už aj pri obyčajnom poskakovaní s pomocou Fitness Boots čoskoro uvidíš výsledky. Tak na čo ešte čakať?

T ako Trampolínky

A keď už sme pri tom skákaní, nemali by sme ťa pripraviť o ďalšiu veľmi zábavnú metódu, pri ktorej, hoci sa to nezdá, sa ľahko zapotíš. Cvičenie s názvom Trampolínky pochádza z Ameriky, patrí medzi aeróbne cvičenia a najlepšie si ho užiješ v skupine. Trampolínky majú jednoduchú choreografiu a cvičenie sprevádza energická hudba, ktorá ťa motivuje k vynikajúcim výsledkom. Rovnako ako cvičenie s pomocou Fitness Boots aj Trampolínky sú efektívne a šetrné k tvojim kĺbom.

 V skupine alebo doma

Trampolínky sú veľmi účinné cvičenie, pri ktorom spáliš za 30 minút až o 280 kalórií viac ako pri bežnom tréningu. Trampolínky sú v súčasnej dobe v Českej republike veľmi obľúbené, preto môžeš pravidelne dochádzať na cvičenie, skupina ťa bude motivovať k lepším výkonom. Trampolínku si však môžeš zaobstarať aj domov a tvarovať postavu si tak môžeš napríklad aj pri sledovaní obľúbeného seriálu.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty
Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom


x