TRENDY

Trendy šperky pre rok 2017.

14.03.2017 REDAKCIE
Autor článku

Trendy šperky pre rok 2017.

 Určite ťa zaujíma, ako skombinovať módne oblečenie s vhodnými doplnkami. Aké šperky sú teraz v móde? Kupuj si klenoty, ktoré môžeš využiť do školy, do práce, na večierok aj na svadbu. Také, ktoré ľahko skombinuješ s ostatnými svojimi pokladmi. Že nie je dobré to s ozdobami preháňať a menej je niekedy viac? To tento rok tak úplne neplatí!

 Farby a tvary

 V roku 2017 letí romantická farba ružového zlata, jednoduché geometrické tvary s ostrými hranami či dokonale zaoblené útvary, napríklad gule alebo aj srdiečka. Určite ťa preto zaujmú nadčasové prstienky z kolekcie Starry RoseGold a Starry Silver, ktoré vyzerajú ako klasické jednoduché snubné prstene s vkusne umiestnenými decentnými kryštálmi predstavujúcimi hviezdy. Kamarátky sa ťa budú pýtať od koho si prsteň dostala.

 Množstvo a viditeľnosť

 Takisto vyhľadávaj kovové náramky a náhrdelníky s výraznými hrubými reťazami. Náhrdelníky aj náramky je pritom vhodné vrstviť – niekoľko kúskov nosiť zároveň, to sa týka aj náušníc, z ktorých môže byť na jednom uchu aj viac kúskov. Šperky v zime nos aj cez oblečenie, nielen na holej koži, aby ich bolo dostatočne vidieť. Nezabudni na jar a v lete pridať aj náramok na nohu. Náramky Pearl Silver a Pearl RoseGold sú na to ako stvorené – dajú sa nosiť na ruke aj na nohe, pretože ich rozmery si jednoducho nastavíš podľa potreby. Na retiazke sa na nich pohupujú štyri nenápadné perly v štyroch farbách, je to originálne a vkusné riešenie.

 Maj kus romantiky vždy pri sebe!

 Novú kolekciu Vuch šperkov využiješ na neformálne príležitosti aj do spoločnosti. Výrobcovia stavili na jednoduchosť, jemnosť a ženskosť. Najviac sa ti budú páčiť náušnice, náramky a náhrdelníky zo série MyHeart. Šperky v tvare nežných srdiečok sú z nerezovej ocele, ale svojou farbou pripomínajú skôr zlato a striebro. Ružovo-zlaté náušnice by si od pravého ružového zlata nerozoznala. Sú decentné, ale aj napriek tomu zaujmú. Celá kolekcia MyHeart, zložená z náhrdelníka, náramku a náušníc vo farbe ružového zlata, ťa vyjde na necelých 900 Kč, ale budeš v nich vyzerať ako v pravom zlate!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x