TRENDY

Trendy šperky pre rok 2017.

14.03.2017 REDAKCIE
Autor článku

Trendy šperky pre rok 2017.

 Určite ťa zaujíma, ako skombinovať módne oblečenie s vhodnými doplnkami. Aké šperky sú teraz v móde? Kupuj si klenoty, ktoré môžeš využiť do školy, do práce, na večierok aj na svadbu. Také, ktoré ľahko skombinuješ s ostatnými svojimi pokladmi. Že nie je dobré to s ozdobami preháňať a menej je niekedy viac? To tento rok tak úplne neplatí!

 Farby a tvary

 V roku 2017 letí romantická farba ružového zlata, jednoduché geometrické tvary s ostrými hranami či dokonale zaoblené útvary, napríklad gule alebo aj srdiečka. Určite ťa preto zaujmú nadčasové prstienky z kolekcie Starry RoseGold a Starry Silver, ktoré vyzerajú ako klasické jednoduché snubné prstene s vkusne umiestnenými decentnými kryštálmi predstavujúcimi hviezdy. Kamarátky sa ťa budú pýtať od koho si prsteň dostala.

 Množstvo a viditeľnosť

 Takisto vyhľadávaj kovové náramky a náhrdelníky s výraznými hrubými reťazami. Náhrdelníky aj náramky je pritom vhodné vrstviť – niekoľko kúskov nosiť zároveň, to sa týka aj náušníc, z ktorých môže byť na jednom uchu aj viac kúskov. Šperky v zime nos aj cez oblečenie, nielen na holej koži, aby ich bolo dostatočne vidieť. Nezabudni na jar a v lete pridať aj náramok na nohu. Náramky Pearl Silver a Pearl RoseGold sú na to ako stvorené – dajú sa nosiť na ruke aj na nohe, pretože ich rozmery si jednoducho nastavíš podľa potreby. Na retiazke sa na nich pohupujú štyri nenápadné perly v štyroch farbách, je to originálne a vkusné riešenie.

 Maj kus romantiky vždy pri sebe!

 Novú kolekciu Vuch šperkov využiješ na neformálne príležitosti aj do spoločnosti. Výrobcovia stavili na jednoduchosť, jemnosť a ženskosť. Najviac sa ti budú páčiť náušnice, náramky a náhrdelníky zo série MyHeart. Šperky v tvare nežných srdiečok sú z nerezovej ocele, ale svojou farbou pripomínajú skôr zlato a striebro. Ružovo-zlaté náušnice by si od pravého ružového zlata nerozoznala. Sú decentné, ale aj napriek tomu zaujmú. Celá kolekcia MyHeart, zložená z náhrdelníka, náramku a náušníc vo farbe ružového zlata, ťa vyjde na necelých 900 Kč, ale budeš v nich vyzerať ako v pravom zlate!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Obleč si Afriku! Obleč si Afriku!
Dámske trenírky (nielen) na spanie! Dámske trenírky (nielen) na spanie!
Ako sa starať o svoju pleť v zime? 4 rady + 1 tip Ako sa starať o svoju pleť v zime? 4 rady + 1 tip
Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu