TRENDY

Vlasové trendy pre rok 2017

27.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Vlasové trendy pre rok 2017 

Aké účesy a vlasové kreácie uvidíte všade okolo seba v roku 2017? Prečítajte si o tom, ktoré farby a štýly sa budú nosiť a inšpirujte sa pre ďalšiu návštevu kaderníka. 

Super uhladené vlasy

Cestička uprostred, rovné dlhé vlasy a lesk sú jedným z najväčších trendov pre rok 2017. Ak si tiež chcete na vlasoch vytvoriť tento štýl, je potrebné mať veľmi zdravé vlasy, ktoré sa nekrepatejú.  Ak teda budete pri tvorbe účesu používať žehličku, ochráňte vaše vlasy najprv prípravkom chrániacim vlasy pred vysokými teplotami. 

Vysoko posadený cop 

Zopnite všetky vlasy do copu, vytvorte si na hlave „konský“ chvost a využite eleganciu tohto účesu. Okrem toho je tiež veľmi pohodlný a ak pridáte trochu laku, vydrží vám celý deň. 

Jemné vlny

Ani veľké vlny, ale ani rovné vlasy, tieto vlny pôsobia rafinovane a nežne. Urobte si jemný vrkôčik, zľahka po ňom prejdite žehličkou a rozpustite ho.  Vezmite si ďalší prameň vlasov a pokračujte rovnako. Pre ideálny vzhľad nechajte konce vlasov rovné. 

Prehodené vlasy

Trend, ktorý pokračuje aj v roku 2017. Ide iba o prehodenie vlasov z jednej strany na druhú, čím dosiahnete efekt veľkého objemu. 

Zlatá brond

Nie, toto nie je preklep, pretože na určitom svetle je to blond a na inom svetle zase hnedá (brown).  Táto meniaca sa farba, alebo skôr efekt farby, je vhodná pre všetky tóny pleti. Ak ste nikdy blond nebola, skúste napríklad tento variant. 

Kreatívny strih a farba

V tomto roku sa na nás kaderníci naozaj vybláznia – moderné budú totiž aj asymetrické strihy, pestré, ale aj pastelové farby.  Rozširujúci sa trend sivých vlasov bude aj naďalej pokračovať. Nanovo sa do našich vlasov dostanú aj tiene fialovej, a to všetkých odtieňov a sýtostí. Strihy budú využívať geometriu a veľké kreácie zrejme zažijú aj naše ofiny.

Či už vás trendy pre rok 2017 nadchli alebo nie, voľte účes, v ktorom sa budete cítiť dobre. Pokiaľ s vaším účesom nebudete spokojná, okolie to na vás spozná.

Rada na záver: Poraďte sa so svojím kaderníkom alebo pred zmenou využite napríklad rôzne možnosti simulácie účesu na internete. 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x