VUCH

Nová VIP akcia od Monča a Ilči :-)

31.03.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Ahojte dámy,

po dvoch týždňoch sme tu zas! Po dlhej zime, ktorá nás po väčšinu dní väznila doma, sa začíname úplne prebúdzať. Slniečko nás svojimi lúčmi začína vyťahovať z bytu von na prechádzky, výlety a slnečné záhradky. Kam sa za slniečkom najradšej vydávaš Ty? Pri prechádzke ale pozor, aj jarné slniečko má poriadnu silu, preto nezabúdaj na krémy s UV filtrom!

 Pretože na Teba myslíme a robíme si starosti, či Ti zmena času nezamotala hlavu alebo na Teba náhodou nepadá jarná únava! Pre všetky prípady sme do dnešných akcií zahrnuli hodinky, aby si na žiadnu schôdzku neprišla neskoro. Hlavne teda prísť neskoro na rande by určite zamrzelo!

Akčné hodinky Meryl, Merilyn, Jennifer, Elizabeth, Jodie, Uma, Cindy či Megan môžeš mať teraz s úžasnou zľavou 8,- €!!! Ak si sa ešte nestala členom klubu Vuch, tak sa rýchlo zaregistruj a čerpaj túto super zľavu!

 Maj sa krásne a o 14 dní do videnia.

 Adiós mis amigos! Monča a Ilča!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Značka VUCH pomáha a ty s ňou Značka VUCH pomáha a ty s ňou
Šťastné, štýlové a farebné Vianoce s VUCH Šťastné, štýlové a farebné Vianoce s VUCH
Týmto kabelkám nedokážeš odolať. Podľahni novinkám zo Sense Collection Týmto kabelkám nedokážeš odolať. Podľahni novinkám zo Sense Collection
S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť