Výprodej
Výprodej
-25%
Sobah
Sobah

Sobah

PÁNSKY NÁRAMOK
Skladem
Môžete mať už 21. 01.
Charitatívny kalendár VUCH 2022 Charitatívny kalendár VUCH 2022

CHARITATIVNÝ KALENDÁR VUCH 

„Sme radi, že aj vďaka vám môžeme pokračovať v tvorbe charitatívnych kalendárov. V tomto roku sme sa rozhodli podporiť organizáciu Rád Maltézskych rytierov. Táto organizácia sa snaží pomáhať ľuďom s najrôznejšími druhmi hendikepov. Či už ide o hendikep fyzický alebo mentálny. Ďakujeme aj všetkým osobnostiam, ktoré sa nechali zvečniť a pomohli tak dobrej veci.“

19.50 € 14.63 €

„Predstav si horúcu letnú noc. Stojíš na pieskovej pláži, tvoje nohy sa zabárajú do ešte teplého piesku. Dívaš sa hore a pohľad na nočnú oblohu a žiarivý mesiac ti berie dych, zároveň vidíš nekonečné modré more. Túto atmosféru v sebe ukrývajú korále Sobah.“

Náramok obsahuje:

Lávový kameň: Potrebuješ ochrániť ako pred fyzickými tak psychickými vplyvmi okolia? Ak áno, tak práve tento kameň ti k tomu pomôže.

Sodalit: Prehlbuje logické myslenie, dôslednosť, dodáva odvahu a sebadôveru, prehlbuje intuíciu, pomáha uskutočňovať sny a túžby, vedie k lepšej koncentrácii, harmonizuje fantáziu s realitou, upokojuje a chráni pred konfliktami.

  • Vuch koráliky z Lávového kameňa a Sodalitu
  • Koráliky sú navlečené na kvalitnej gume 
  • Bez zapínania
Popis
Doprava a platba
VŠETKY ŠPERKY
ZASIELAME V
DARČEKOVOM BALENÍ

DOPLNKY

Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Pánske módne doplnky od Vuch, ktoré kombinujú štýl a eleganciu sú navrhované tak, aby dokonale podtrhli každú mužskú osobnosť. Vyber si ten svoj.