Dámska kabelka 2 v 1

Schovať filter

Je nám ľúto, ale neboli nájdené žiadne produkty.


Štýlová navonok a praktická vnútri! To je presne VUCH dámska kabelka 2v1, ktorá v sebe ukrýva vyberateľnú vnútornú kapsu. Tú môžeš použiť samostatne napríklad ako kozmetickú taštičku na cesty, malú kabelku na rameno alebo ju prehodiť ako organizér do inej kabelky. Všetky tvoje veci tak zostanú pokope, ty ale v okamihu vymeníš kabelku presne podľa svojho outfitu.

Potrebuješ z času na čas vystriedať tašku podľa toho, čo máš práve na sebe, a nerada prehadzuješ všetky osobné veci z jednej do druhej? Teraz môžeš jednoducho preniesť celú vnútornú kapsu z jednej „Vušky“ do druhej. Okrem štýlových kabeliek 2 v 1 vo VUCH nájdeš ďalšie druhy, aby si si vždy mohla vybrať tú pravú pre každú príležitosť, napríklad na drobnosti, crossbody alebo listovú kabelku. A nezabudni na peňaženku!

Nehodí sa ti k outfitu veľká kabelka, do ktorej sa vojde vyberateľná kapsa alebo organizér? Nepotrebuješ so sebou nosiť príliš vecí? Tak to stav na praktickosť a eleganciu crossbody kabeliek alebo dámskych listových kabeliek!

Zvoľte svoju krajinu