Jarní výprodej
Jarní výprodej

Dámska kabelka s uškom

Schovať filter

Je nám ľúto, ale neboli nájdené žiadne produkty.


Ako vyzerá tvoje ráno? Chytíš kabelku s uškom, prehodíš ju cez ruku a bežíš na električku? Alebo ju obratne uchopíš, potešíš sa pohľadom, navliekneš na predlaktie a sebavedome vybehneš na ulicu? Dámske VUCH kabelky zvládnu obe možnosti. Veríme ale, že dáš prednosť tej druhej. Dokonalá a moderná kabelka s uškom si totiž zaslúži každú sekundu pozornosti!

Možno si ju budeš chcieť brať aj vtedy, keď do nej nebudeš ani mať čo dať. Proste bez tohto módneho doplnku neurobíš ani krok už len pre jeho vzhľad. Alebo pre teba máme ešte jedno riešenie: kúp si niektorú z menších kabeliek na drobnosti. Určite sa z nich stanú priateľky a ty ich budeš môcť striedať podľa potreby.

Dnes už kabelka plní viacero funkcií módneho doplnku ako tašky na najdôležitejšie veci. A preto sme pre teba pripravili pekný výber najrôznejších farieb kabeliek. Vyber si takú tašku, ktorá sa farebne zladí s tvojím outfitom aj tvojou náladou. Nemusíš ju napchávať po okraj, hoď si do nej len to najnutnejšie a vyraz v ústrety obdivovateľom! Tvojím aj tvojej kabelky.

Zvoľte svoju krajinu