best
best

Moderné dámske kabelky

Cara Carrie Cara Carrie
-7% KÓD: 30BEST

Cara Carrie

prešívaná crossbody kabelka s ozdobným logom
38.97 € 41.90 €
Produkt skladom Môžete mať už 24. 6.
Patte Cara Carrie
-12% KÓD: 30BEST

Patte

elegantná crossbody kabelka na zips
36.87 € 41.90 €
Produkt skladom Môžete mať už 24. 6.
Videli ste 2 z 2 produktov
Strana 1 z 1
| 1|


Ktorá z moderných dámskych kabeliek ťa najviac očarila? Menšia, väčšia, jednofarebná, alebo nejaká vzorovaná, ktorá spustí lavínu údivu? Už máš svoju favoritku? Nech už pokukuješ po akejkoľvek, nenechaj ju dlho čakať a vytvorte spolu štýlovú dvojku pri ceste do práce aj za zábavou. Veríme, že keď svoju novú modernú VUCH kabelku zoberieš do ruky, nadchnú ťa kvalitné a odolné materiály príjemné aj na dotyk. Priestranná kabelka ponúkne dostatok miesta všetkému, bez čoho sa počas dňa nezaobídeš.

Vo vnútri môžeš nájsť malé vrecko, do ktorého si schováš kľúče alebo rúž. Skrátka také veci, ktoré nechceš v obrej taške dlho hľadať. Hlavné zapínanie na zips zaistí bezpečnosť tvojich vecí a elegantný dizajn doplní kovové logo VUCH. Vyhliadla si si kabelku bez zapínania na zips a bojíš sa o svoje veci? Vyrieš to organizérom do kabelky alebo kozmetickou taštičkou, ktoré všetky tvoje veci ochránia.

Vieme, že na detailoch záleží. Motív na kabelke alebo prívesok dokáže zmeniť celý outfit. Vyber si presne takú kabelku, ktorá k nemu sadne najlepšie. Nestačí ti, čo na sebe kabelka má? Pridaj si pom pom alebo ozdobu na kabelku presne podľa svojho vkusu. Dolaď svoju novú kabelku ďalšími doplnkami VUCH, nezabudni na ladiacu peňaženku a uži si dokonalosť svojho outfitu po celý deň.

Zvoľte svoju krajinu