MENU

 

Dostupnosť tovaru a skladové zásoby

  • ohľadom dostupnosti nášho tovaru, veľkú časť máme stále skladom, navyše sme si pre vás pripravili aj Jarnú porciu NOVINIEK, pozrite sa, čo je u nás nové 
  • ohľadom množstva tovaru sa nemusíte báť, sme dostatočne zásobený a už teraz sa pre vás pripravuje ďalšia porcia nových produktov :-)

Prodejne Vuch

  • SKVELÁ SPRÁVA! Naše predajne sa pre Vás otvoria už v pondelok 27. apríla 2020, tak sa za nami prídi pozrieť. Čakať na teba bude prekvapenie! Z preventívnych dôvodov Vás však žiadame, aby ste sa snažili aj naďalej dodržiavať odporúčané opatrenia, ako je napr. bezkontaktná platba, dodržiavanie rozostupu medzi sebou. Robíme to pre NÁS všetkých. :)

Aké sú možnosti doručenia nášho tovaru k vám 

  • Spolupracujeme s kuriérskou službou GLS, ktorá rovnako ako my robí maximum pre zabezpečenie maximálneho bezpečia ako svojich zamestnancov tak zákazníkov. Z toho dôvodu by sme vás radi požiadali o platbu tovaru dopredu buď online kartou, prípadne prevodom na náš účet. Stále je možné aj doručenie na dobierku, ale dopravcovia aj v tomto prípade uprednostňujú bezhotovostnú transakciu, teda platbu kartou priamo vodičovi.
  • Ďalším našim partnerom je Slovenská pošta, kde aktuálne využívame len služby Balík do ruky, kde platia rovnaké pravidlá ako u kuriérskej prepravy.
  • O aktuálnej situácii ohľadom prepravných služieb vás budeme informovať, veríme že dopravcovia vám vyjdú maximálne vústrety v tejto neľahkej situácii a prípadné zmeny miesta doručenia alebo času konzultujte priamo s prepravcom, alebo sa prípadne obráťte na našu zákaznícku linku, kde urobíme maximum pre vašu spokojnosť.

Potrebujete vyriešiť reklamáciu alebo vrátenie továru

  • Pre tieto prípady sme vám tiež stále k dispozícii buď na emailovej adrese info@vuch.sk alebo na tel. čísle: +421 233 456 593 v pracovné dni od 7:00 do 15:30:-)
  • Nebojte se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu pro VÁS :-)

 

ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ AJ V TEJTO NEĽAHKEJ SITUÁCII

VAŠE VUŠKY