van
van
Vuch Magazín Predajňa |    +421 233 456 593 (PO-PÁ 08:00-16:00)

MATERIÁL A SPRACOVANIE

Kvalita ! To je to o čo tu ide.

Dlho sme vyberali a premýšľali, aký materiál bude najvhodnejší na výrobu peňaženiek VUCH, pretože jedným z bodov našej firemnej politiky je podnikať v súlade s trvalo udržateľným rozvojom a podporovať rozvojové štáty v ich tuzemskej ekonomike, ktorá bude viesť k náprave sociálnej situácie v textilných firmách, kde dodnes väčšina zamestnancov pracovala pod normou životného minima. Preto sme sa rozhodli, že naše peňaženky budú vyrábané zo syntetickej kože.

Syntetická koža je vynikajúci materiál, ktorý je pružný, ale zároveň pevný a veľmi odolný voči poškodeniu a vonkajším vplyvom. Je to vynikajúci materiál pre dizajnérsku prácu, ktorý umožňuje rovnakú kreativitu a spracovanie ako klasická koža. Na naše peňaženky využívame hneď niekoľko typov syntetickej kože.


FAREBNÉ SPEKTRUM

Snažíme sa Ti ponúknuť širokú paletu farieb a vzorov. Si originál a preto tiež potrebuješ originál farbu. Schádza ti snáď nejaká? Daj nám vedieť.

 

 

NIEKOĽKO TIPOV NA STAROSTLIVOSŤ O  VAŠU PEŇAŽENKU

 

 

 

MOKRO A VLHKO

Ak je peňaženka mokrá odporúčame ju pomaly a šetrne osušiť, pretože ak ju budete sušiť rýchlo a hrubo môže sa stať, že materiál zmení chemickú štruktúru. Sušte ju pri izbovej teplote alebo na miernom vetre.

SUCHO A TEPLO

Ak je peňaženka príliš vysušená je možné ju natrieť brašnárskym krémom, prípadne iným krémom na prírodnú a syntetickú useň, najlepšie vyrobenú z prírodného materiálu a bezfarebného, aby sa nepoškodila textúra peňaženky a jej pôvodná farba.

ROZŤAHOVANIE

Prírodná a ani syntetická useň sa nikdy nesťahuje naspäť. Teda ak peňaženku roztiahnete tým, že ju budete nosiť preplnenú riskujete, že sa nevráti do pôvodného tvaru.

ŠPINA A NEČISTOTY

Ak je peňaženka zašpinená najlepším spôsobom je jemne ju umyť handričkou namočenou v mydlovej vode, bez použitia chemických činidiel.

 

 


x