MENU
Vuch na cestách

Vyhraj poukážku na dovolenku snov od vuch a cestovnej kancelárie Pelikán!

Leto je bezpodmienečne tu a ty máš šancu vyhrať dovolenku podľa tvojho výberu! Že si robíme srandu? To vôbec nie! Zapoj svoju fantáziu a svoj výtvor zdieľaj na svojom instagramovom profile s #vuchworld a #dovolenkaspelikanom!

Takto jednoduché to je!

Aké sú pravidlá súťaže?

  • Vyfoť sa s Vuch produktom na cestách! Fotky zdieľaj na svojom instagramovom profile s #vuchworld a #dovolenkaspelikanom
  • Sleduj @vuch_sk a @letenkypelikan na Instagrame.
  • Buď fanúšikom Vuch.sk a Pelikan.sk na facebooku.
  • Nie si majiteľkou Vuch kúsku? Nevadí! Zapoj svoju fantáziu a vytvor logo Vuch! Kdekoľvek, akokoľvek a koľkokrát chceš!

Ako vytvoriť logo Vuch?

Jednoducho sa môžeš vyfotiť s naším produktom alebo logo Vuch namaľovať do piesku na pláži! V horách použi kamienky a poskladaj ich do tvaru nášho loga! Vytvor logo akokoľvek chceš!

Súťaž o dovolenku štartuje v pondelok 8.7.! Každý týždeň vyberieme najoriginálnejšiu fotku, ktorá postupuje do veľkého finále! Autori týchto 7 fotiek získajú poukážku do e-shopu v hodnote 40 Euro! Ďalej prebehne verejné hlasovanie o absolútneho víťaza!

Fotky môžeš zdieľať celé prázdniny, teda až do 25.8. Na konci leta vyhlásime šťastlivca, ktorý získa 589 Euro na svojou dovolenku od cestovnej kancelárii Pelikán!


Nevieš ako na to?

Pozri akí prebiehala súťaž v vlani. Zúčastnilo sa veľa originálnych fotografií. Inšpiráciu nájdeš v našom magazíne alebo na Instagramu pod #myvuch alebo #vuchworld.

Vuch travel

Nemáš výbavu na cesty? Omrkni našej Travel kolekciu a vybav sa. Potrebuješ batoh, tašku, okuliare alebo kozmetickú tašku?

Poznáš Pelikána?

Cestovná kancelária Pelikán do súťaže daroval 589 Euro na tvoju dovolenku! 

Buď originálna ako značka Vuch! Zapoj svoju fantáziu, vytváraj logo Vuch na každom kroku a zdieľaj fotky!
Tešíme sa na tvoje nápady!