Adelia Burgundy priestranná kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Keď sa spojí praktickosť s estetikou, vznikne kabelka, čo Ťa nikdy nesklamie. Perfektná do dní, keď si minimalistka, ale program máš maximalistický. A ten prívesok? Taký…
Viac informáciíKeď sa spojí praktickosť s estetikou, vznikne kabelka, čo Ťa nikdy nesklamie. Perfektná do dní, keď si minimalistka, ale program máš maximalistický. A ten prívesok? Taký ten detail, čo Ti urobí deň krajším.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vonkajšia kapsička na zips
- Vnútorné priehradky na drobnosti
- Hravý VUCH pompom
| Rozmer | 320 x 330 x 120 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 640 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Vínová |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 68 - 121 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Veľké kabelky
Bohužiaľ nie sme v Bradaviciach a nemáme k dispozícii Hermioninu čarovnú tašku, do ktorej sa zmestil aj stan. Ale našťastie žijeme vo svete, kde sú in veľké kabelky a je tu aj Vuch, ktorý ich má celú sekciu, a tak si môžeš vybrať tú svoju veľkú krásku, do ktorej dáš všetko nevyhnutné aj zbytné, čo zrovna potrebuješ mať so sebou.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.