SVĚT VUCH

4. narodeniny sme oslávili novým showroomom v Prahe

13.11.2019 REDAKCIE
Autor článku

Vieš, že už sú to štyri roky, čo sa značka VUCH „narodila“? Tiež sa ti zdá, že to neuveriteľne letí? Za tú dobu sme stihli predstaviť celý rad štýlových kúskov pre ženy aj tých najmenších. A naše štvrté narodeniny sme sa rozhodli osláviť vo veľkom štýle. „Nadelili“ sme si nový kamenný obchod a showroom v Prahe na Žižkove. A jeho otvorenie si zaslúžilo náležitú oslavu!

Veľa starostí, veľa radosti

Za otvorením kamennej predajne stálo nepredstaviteľné množstvo práce, ale výsledok jednoznačne stojí za to. A my už sa nemôžeme dočkať toho, keď ho sama ohodnotíš. Prídeš sa za nami pozrieť? V showroome môžeš zakúpiť všetok náš sortiment, ktorý je dostupný na stránkach, ale môžeš prísť tiež pozrieť detský sortiment značky Vuch Kids! No a pokiaľ to nestíhaš počas týždňa, nemusíš si lámať hlavu. Showroom je otvorený aj v sobotu od 10 do 15 hod.

A ako dopadli oslavy?

Otvorenie nového showroomu spoločne so štvrtými narodeninami si vyžiadali veľkolepú oslavu, ktorá prebehla 8.novembra priamo v priestoroch showroomu. Okrem samotnej prehliadky showroomu sa jedlo, pilo, zoznamovalo a jednoducho bol to večer plný zábavy.  Popriať veľa šťastia a zaspievať nám prišla aj speváčka Markéta Kadetová. Nechýbala ani súťaž o produkty Vuch, ktorej sa ujala Aneta Pavlatová, jedna z našich Vuch Ladies.  Veľmi ďakujeme všetkým za účasť a my sa už tešíme na ďalšiu akciu s vami!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu