SVĚT VUCH

Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?

21.10.2019 REDAKCIE
Autor článku

Možno si si všimla, že v máji prebehla súťaž Staň sa Vuch Lady. Možno už tiež vieš, ako dopadla. A pokiaľ nie, pripomenieme ti, že sme Vuch Ladies vybrali hneď dve, a síce Anetu Pavlatovú a Nikol Hašovú. Tieto očarujúce nové tváre českej značky Vuch od nás dostali poukaz v hodnote 195€ do e-shopu vuch.sk a získali tiež prísľub profesionálneho nafotenia letnej kolekcie s novinkami VUCH. A ako to celé prebiehalo? Poď s nami nahliadnuť za oponu.

Videá a fotky, ktoré majú štýl

Dievčatá si nás v prvej minúte získali svojou energiou a spontánnosťou. Rozhodli sme sa preto, že s nimi nenafotíme len fotky, ale že sa pustíme tiež do natočenia videa. Spoločne s naším tímom sme sa zišli v priestoroch nášho nového showroomu na pražskom Žižkove. A dali sa do práce.

V starostlivosti profesionálov

Dievčatá si vzala do parády profesionálna vizážistka, ktorá sa postarala o nádherné líčenie a tiež o účes. A to bol ten pravý čas vyraziť do ulíc. Spoločnosť nám robili nielen skvelá fotografka a kameraman, ale tiež novinky z dielne VUCH v podobe batohov, cestovných tašiek, peňaženiek, kabeliek a doplnkov. Fotili sme a natáčali na Žižkove. Zaujalo nás napríklad prostredie nákladného nádražia alebo národného pamätníka na Vítkove.

Bláznivé vs. Elegantné

Vzhľadom k tomu, že značka VUCH má hneď dve stránky, jednu hravú a druhú elegantnú, rozhodli sme sa natočiť tiež dve videá v dvoch štýloch. Jedno „crazy“ a druhé viac elegantné a senzuálne.

Medzi kvapkami dažďa…

Aj napriek tomu, že nám fotenie a natáčanie počas celého dňa znepríjemňovalo daždivé počasie, výsledok stojí za to. No veď posúď sama.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Známe novou Vuchlady 2021! Známe novou Vuchlady 2021!
Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy
Limitovaná edice peněženek ve spolupráci se zpěvačkou Sharlotou Limitovaná edice peněženek ve spolupráci se zpěvačkou Sharlotou
Semifinálový event VuchLady 2021 v našem showroomu Semifinálový event VuchLady 2021 v našem showroomu