SVĚT VUCH

Chceš vedieť, ako prebiehalo natáčanie a fotenie novej kolekcie s našimi Vuch Ladies?

21.10.2019 REDAKCIE
Autor článku

Možno si si všimla, že v máji prebehla súťaž Staň sa Vuch Lady. Možno už tiež vieš, ako dopadla. A pokiaľ nie, pripomenieme ti, že sme Vuch Ladies vybrali hneď dve, a síce Anetu Pavlatovú a Nikol Hašovú. Tieto očarujúce nové tváre českej značky Vuch od nás dostali poukaz v hodnote 195€ do e-shopu vuch.sk a získali tiež prísľub profesionálneho nafotenia letnej kolekcie s novinkami VUCH. A ako to celé prebiehalo? Poď s nami nahliadnuť za oponu.

Videá a fotky, ktoré majú štýl

Dievčatá si nás v prvej minúte získali svojou energiou a spontánnosťou. Rozhodli sme sa preto, že s nimi nenafotíme len fotky, ale že sa pustíme tiež do natočenia videa. Spoločne s naším tímom sme sa zišli v priestoroch nášho nového showroomu na pražskom Žižkove. A dali sa do práce.

V starostlivosti profesionálov

Dievčatá si vzala do parády profesionálna vizážistka, ktorá sa postarala o nádherné líčenie a tiež o účes. A to bol ten pravý čas vyraziť do ulíc. Spoločnosť nám robili nielen skvelá fotografka a kameraman, ale tiež novinky z dielne VUCH v podobe batohov, cestovných tašiek, peňaženiek, kabeliek a doplnkov. Fotili sme a natáčali na Žižkove. Zaujalo nás napríklad prostredie nákladného nádražia alebo národného pamätníka na Vítkove.

Bláznivé vs. Elegantné

Vzhľadom k tomu, že značka VUCH má hneď dve stránky, jednu hravú a druhú elegantnú, rozhodli sme sa natočiť tiež dve videá v dvoch štýloch. Jedno „crazy“ a druhé viac elegantné a senzuálne.

Medzi kvapkami dažďa…

Aj napriek tomu, že nám fotenie a natáčanie počas celého dňa znepríjemňovalo daždivé počasie, výsledok stojí za to. No veď posúď sama.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu