SVĚT VUCH

S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť

20.09.2018 REDAKCIE
Autor článku

S jeseňou prichádza nová súťaž, ktorú si nesmieš nechať ujsť

Mrzí ťa, že už je leto na konci a že sa o slovo pomaly hlási jeseň? Vieme, ako zahnať jesennú depresiu! Pripravili sme si pre teba súťaž, ktorá ti dokáže za sekundu zdvihnúť náladu. A nielen tebe, jesenné dni môžeš spríjemniť aj svojim kamarátkam. Stačí sa zúčastniť na jesennej VUCH súťaži, ktorá prebieha od 19. 9. do 19. 11. 2018.

Zapojenie sa do súťaže snáď nemôže byť jednoduchšie

Pýtaš sa, ako sa zúčastniť súťaže o skvelé ceny plné farieb, ktoré rozžiaria tvoje jesenné dni? Stačí navštíviť webové stránky VUCH a poslať pozvánku svojim 5 kamarátkam na Facebooku. Určite ti za to poďakujú, pretože práve oni sa budú môcť zúčastniť súťaže o jeden z našich VUCH darčekov vo chvíli, kedy cez odkaz, ktorý im príde na Messengeri, vyplnia svoju e-mailovú adresu. Tak neváhaj a urob radosť jednej zo svojich kamarátiek.

Čo je v hre?

Nedáš dopustiť na peňaženky VUCH? Chcela by si mať najradšej v zbierke všetky kabelky? Alebo tvoje srdce bije v rytme hodiniek VUCH? Pokiaľ si aspoň na jednu otázku odpovedala áno, prídeš si na svoje. Výhry sú rozdelené hneď do troch kategórií. V prvej kategórii na teba čaká jedna zo štýlových peňaženiek, v druhej jedna z neprehliadnuteľných kabeliek a v tretej jeden z dychberúcich setov kabelky a hodiniek. V prvej kategórii vyhráva každý 100. e-mail, v druhej každý 500. e-mail a v tretej každý 1000. e-mail, ktorý nám priletí do schránky.

Už si sa zapojila do našej jesennej súťaže VUCH? Na nič nečakaj, práve teraz je ten pravý čas.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu