SVĚT VUCH

Veľká letná fotosúťaž s VUCH.

19.07.2018 REDAKCIE
Autor článku

Veľká letná fotosúťaž s VUCH

 

VYHRAJ DOVOLENKU SNOV a ďalšie desiatky cien s VUCH

Čítam si svoj sen - každý deň - alebo na dovolenku snov vďaka Vuch! Sny sa nám nemajú len zdať, sny sú od toho, aby sme si ich plnili. Máš vysnívanú destináciu, na ktorú stále chýba peniaze, čas, odvaha? Tak toto všetko hoď za hlavu a bež sa fotiť. Ale žiadne obyčajné selfíčko ako vždy! Pekne kreatívne, veselo a úprimne. Čo je ale najdôležitejšie - fotiť sa musíš s nejakým kúskom Vuch.

Konečne raz na selfíčku Zachyť našu Vuch kabelčičku!

Čo si budeme hovoriť - leto a mobil plný fotiek k sebe jednoducho patria. Je potrebné sa pochváliť kamoške, kde si sa bola kúpať cez víkend, alebo na akú skvelú grilovačku si bola pozvaná. Teraz ťa ale táto záľuba vo zvěčňování sa môže dostať tam, kam si zatiaľ jazdila len prstom po mape - do tvojej vysnívané destinácie. Nejako nápadito sa odfoťte s produktom Vuch, fotku daj na instagram a označ ju #vuch a potom už len napíš kam a s kým chceš vyraziť na svoju vysnívanú dovolenku.

Ako sa dozvieš, či konečne vyrazíš za svojím snom?

Každý pondelok vyberieme 6 najlepších fotiek. Ak sa objavíš medzi nimi, vyhrávaš ihneď, a to novú Vuchku. Tie najlepšie z najlepších obrázkov potom postúpi do veľkého finále. Deň D bude 31. 8. 2018, kedy prebehne na facebooku hlasovanie o výhercu dovolenke snov.

Ako zvýšiť šance na výhru?

Toto je bomba! Každý môže súťažiť s neobmedzeným počtom fotografií! Svoju šancu tak môžeš zněkolikanásobit! Súťaž prebieha od 19. 7. 2018 do 31. 8. 2018! Nos teda svoju Vuchku radšej stále pri sebe, aby tí neutiekol ani jeden nápad na bezva fotku a tým pádom aj na cestu podľa svojich predstáv!

Vstupom do súťaže nám udeľujete právo na vašu fotku, ktorú v prípade výhry zverejníme na našich sociálnych sieťach. Teda nielen, že dostanete výhru, ale vaše umenie bude navyše verejne lákať ďalšie milovníčky kabeliek, peňaženiek a všetkého, čo je skrátka noblesne nevšedný.

Podmienky súťaže:

  1. Odfoťte sa s produktom Vuch
  2. Fotku označ #vuch a napíš kam a s kým chceš ísť na dovolenku snov.
  3. Follow us @vuch_cz (v mutáciách zmeniť)
  4. Nezabudni, že tvoj profil musí byť verejný, aby sme fotku našli.
    Každý pondelok vyberieme 6 naj fotiek, ktoré odmeníme novú vuškou + najlepšie z nich postúpi do veľkého finále o vysnívanú dovolenku.
Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu