SVĚT VUCH

Že ešte nemáš súťaží dosť? My tiež nie! Vyfoť sa s priateľkou a vyhraj

01.06.2018 REDAKCIE
Autor článku

Pokiaľ Instagram nevládne celému svetu, tak vládne minimálne svetu fotiek. O tom sme sa už presvedčili na vlastné oči pri jarnej súťaži, vďaka ktorej sme sa mohli pokochať fotkami, ktorým rozhodne nechýbal vtip a kreativita. A že sme zadržiavali dych! Jedna bola krajšia ako druhá… A ako by aj nie, spojenie jarnej scenérie, krásnych žien a produktov VUCH nemohlo dopadnúť inak ako na jednotku.

Jar a VUCH? Dvojka, ktorej to sekne

Rozkvitnuté koruny stromov a jarná príroda priamo zvádzala k perfektnej fotke, netrvalo dlho a pod hashtagom #myvuch sa objavovali úžasné fotky, ktoré by vyšli na celý album. Vybrať tie najlepšie? Neľahká úloha, pred ktorú sme boli postavení. Po dlhom hĺbaní sme vybrali výherkyne a poslali sme im jeden z kúskov VUCH. Že im nový prírastok do rodiny bude robiť radosť celú jar? Nepochybne! A nielen to, stane sa kúskom, ktorý dokáže ovládnuť akékoľvek ročné obdobie.

Vyhraj aj ty

Navnadili sme ťa na ďalšiu súťaž? Chceš sa radovať z nového úlovku aj ty? Tak to nebudeme naťahovať. Poďme si povedať, o čo tu tento krát pôjde. Už máš nažhavený foťák? Budeš ho potrebovať.

BFF alebo vo dvojici sa to lepšie ťahá

Máš priateľku, ktorej by si zverila aj to najtajnejšie tajomstvo? Potom si práve splnila prvý bod našej novej instagramovej súťaže. Teraz už len stačí vyfotiť sa s ňou a s niektorým produktom VUCH, pridať fotku na Instagram pod hashtagom #myvuch a netrpezlivo očakávať, či sa práve ty staneš novou výherkyňou.

Nezabudni: Tvoj profil na Instagrame musí byť verejný, aby sme mohli fotku ohodnotiť.

Staň sa kráľovnou nášho Instagramu

Vo chvíli, kedy fotku označíš hashtagom #myvuch udeľuješ nám právo k tomu, aby sme fotografiu zverejnili na svojich sociálnych sieťach. Tvoju fotku tak bude obdivovať nielen naša porota, ale aj tisíc našich fanúšikov! Staň sa pre nich novou módnou ikonou.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom
Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch


Zvoľte svoju krajinu