INSPIRACE

3v1? Áno! Objav naše výhodné sety :-)

04.12.2017 REDAKCIE
Autor článku

3v1? Áno! Objav naše výhodné sety

Iste nám dáš za pravdu, že tri sú vždy viac ako jeden. Ak sa ti ale niekedy stáva, že máš výčitky z toho, že už sa ti v košíku nachádza príliš veľa produktov, vyrieš to výhodným setom VUCH. Kúpiš si jeden set a získaš tri produkty. Znie ti to dobre? Nám rozhodne áno. Pripravili sme špeciálne pre teba štýlové kúsky zabalené do setu, s ktorým ušetríš až 52%.

Jeden pre teba, jeden pre ségru, jeden pre kamošku

Už máš vyriešené všetky darčeky pod stromček? Ak nie, naše sety sú skvelým riešením, ako získať hneď tri darčeky, ktoré potešia každú milovníčku módy. Máš zálusk na nejaký kúsok? Teraz si ho môžeš kúpiť s čistým svedomím. Urobíš predsa radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, alebo nie?

Kúsky, ktoré ladia

Stáva sa ti niekedy, že si nie si istá, ako zosúladiť jednotlivé kúsky? S našim setom, na ktorého zloženie majú zásluhu na slovo vzaté módne expertky, sa ti to nestane. Vezmi si všetky kúsky dohromady a nepochybne zažiariš. Nemôžeš sa napríklad nabažiť zlaté? Čo by si povedala na set Gold. Alebo dáš prednosť treba jasným farbám sa setom Grass? S naším setom Orange budeš zase v okamihu pripravená na príchod leta.

Nebaví ťa balenie darčekov? Zabalili sme ich za teba

Pretože vieme, že čas sa neúprosne blíži a Vianoce už pomaly, ale isto klopú na dvere, každý zo setov je zabalený do krásneho darčekového balenia. A ty budeš mať hneď o jednu starosť menej. Tak čo, ktorý zo setov je tvoj favorit? Alebo sa nemôžeš rozhodnúť a chcela by si ich všetky?

Narobí štýlový darček k Vianociam, alebo sa sama odmien, napríklad za to, že si dnes dokázala vstať z postele!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu