INSPIRACE

5 tipov, ako vybrať tú pravú kabelku

15.08.2019 REDAKCIE
Autor článku

5 tipov, ako vybrať tú pravú kabelku

Čo je základom každého perfektného outfitu? Možno už tušíš, že je odpoveďou kvalitná kabelka. Rovnakú odpoveď by ti dali aj profesionálni stylisti, ktorí dodávajú, že na topánkach a na kabelkách by sa nikdy šetriť nemalo. Premýšľaš nad tým, že si novou kabelkou urobíš radosť? Poď sa pozrieť na to, ako vybrať tú, ktorú nebudeš chcieť dať z ruky.

Podľa čoho kabelku vyberať?

Predtým, ako sa pustíš do výberu kabelky, skús si odpovedať na niekoľko otázok. Ku akému štýlu oblečenia budeš kabelku nosiť? Kam má byť určená? Čo sa do nej má vojsť? Má byť jednofarebná, alebo viacfarebná? Má byť celoročná, alebo sezónna? Odpovedané? Potom už možno lepšie tušíš, ako by mala tvoja ideálna kabelka vyzerať. Stane sa ňou jedna z nasledujúcich piatich, o ktorých si myslíme, že má svoje miesto v každom šatníku?

1.  Univerzálna čierna

Žiadna kabelka sa s outfitmi nekombinuje tak ľahko ako tá čierna. Kvalitne ušitá čierna kabelka je kúskom, ktorý sa hodí do školy, do práce aj na nákupy a ktorý bude vyzerať skvelo spolu s elegantným aj športovým outfitom. O tom, že aj čierna kabelka môže mať šmrnc, ťa presvedčí kabelka Hypnotic Hailey s decentnými ozdobnými prvkami. Táto kabelka si ťa navyše získa tiež tým, že je dostatočne rozmerná, nechýbajú jej praktické vrecká a zatvára sa na magnet.

Tip: Hypnotic Hailey 

 

2.  Cez rameno

Najlepší parťák na výlety a na cesty? Praktická kabelka crossbody, ktorú dáš jednoducho cez rameno a za chvíľu ani nebudeš vedieť, že ju máš. Malá, ale veľmi praktická. Jednou z najobľúbenejších kabeliek našej českej značky VUCH je kabelka Carrie. Čím je výnimočná? V prvom rade svojím jedinečným vzhľadom a tiež svojím praktickým popruhom cez rameno.

Tip: kabelka Carrie

 

3.  Jednu neprehliadnuteľnú, prosím

Máš rada jednoduché, jednofarebné outfity? Presne tie najlepšie vyniknú v spojení s kabelkou, ktorú nie je možné prehliadnuť a to či už pre jej spojenie farieb alebo jedinečný dizajn. Jednu takú by si mala mať rozhodne vo svojej zbierke aj ty. Miluješ bodky? Maj ich aj na kabelke! Kabelka True Tiny, zdobená farebnými bodkami, ťa dokáže skvele odlíšiť a umožní ti zažiariť, nech už sa vydáš kamkoľvek.

Tip: kabelka True Tiny

 

4.  Farebné popruhy sú v móde

Tiež si si všimla, že v poslednej dobe letia kabelky s farebnými popruhmi? Tak prečo už jednu nemáš? Kabelka Jaquelin si ťa získa jednak svojou neprehliadnuteľnou sýto ružovou farbou a jednak ozdobou v podobe farebného popruhu s nápisom VUCH. Jedná sa o doplnok, ktorý je ako stvorený do mesta alebo na párty.

Tip: kabelka Jaquelin

 

5.  Dostatočne priestranná

Kľúče, peňaženka, mobil. Základ každej kabelky. Potrebuješ kabelku, do ktorej sa toho ale vojde aj omnoho viac? Napríklad aj plavky alebo sveter? Začni sa pozerať po väčších kabelkách, ktoré si ťa získajú svoju praktickosťou. Dostatočne priestranná, neskutočne krásna. Taká je kabelka Gracious Grace, do ktorej sa bez problému vojdú všetky veci, ktoré potrebuješ mať pri sebe.

Tip: Gracious Grace

 

Bonusový tip 1: Nemáš rada kabelky? Stav na batoh!

Patríš k tým, ktorí dávajú prednosť batohom? Aj batoh môže byť štýlový a mať šmrnc. O tom ťa však ľahko presvedčia batohy VUCH, ktoré sú stvorené na cesty aj na prechádzky po meste.

 

Bonusový tip 2: Dokonalá organizácia vecí v kabelke

Stáva sa ti, že sa dlhé minúty prehrabuješ v kabelke a nie a nie nájsť to, čo potrebuješ? Maj všetky veci dokonale usporiadané vďaka praktickým organizérom do kabelky VUCH. Získa si ťa čierny organizér s hviezdičkami Funny? Čierny s bodkami Systemy? Alebo červený s bodkami Schemy?

Aká kabelka by podľa teba nemala žiadnej žene chýbať? A zaujal ťa niektorý z našich tipov?

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu