INSPIRACE

Ako na plese zažiariť? S doplnkami VUCH

31.01.2020 REDAKCIE
Autor článku

Plesová sezóna je v plnom prúde. Nemôžeš sa ani ty dočkať, kedy sa oblečieš do nádherných šiat, obuješ si črievičky a pretancuješ celú noc? Staň sa tou najkrajšou ženou v sále a uži si pozornosť svojho okolia vďaka našim tipom na doplnky VUCH, s ktorými zaručene zažiariš.

Na ples so štýlovou listovou kabelkou

Riešiš, kam si na plese schováš telefón, kľúče alebo peniaze? Odpoveďou je samozrejme štýlová listová kabelka. Pokiaľ ladíš svoj outfit do pastelových tónov, urobí ti veľkú službu kabelka Norah, ktorá je veľmi elegantná a nežná. Čierne šaty zase dokonale rozžiari kabelka Faith v tmavomodrej farbe s ružovými detailmi.

Čo schovávaš v kabelke ty? Určite sa nezaobídeš bez peňazí, dokladov, kľúčov a telefónu. Pokiaľ chceš však počas veľkého večera z času na čas skontrolovať, či máš stále dokonalý make-up, príde ti vhod praktické vreckové zrkadielko Miss Planty, ktoré v kabelke nezaberie príliš veľa miesta.

V znamení trblietania šperkov

Pokiaľ chceš podtrhnúť krásu svojich šiat, rozhodne nezabudni na šperky, ktoré sú s plesmi neodmysliteľne spojené.

Chceš zvoliť hneď viac šperkov naraz? Siahni po tých, ktoré k sebe dokonale ladia. Napríklad so setom náhrdelníka a náramku Mark stopercentne zaboduješ.

Túžiš pritiahnuť pozornosť ku svojim nádherným očiam? Zvoľ elegantné náušnice Bowy Silver, ktoré sú na ples ako stvorené.

Strieborná farba je priamo stvorená pre slávnostné okamihy. Pokiaľ staviaš na elegancii a jednoduchosti, nadchne ťa náramok Shiny Heart Black v čiernej a striebornej farbe zdobený srdiečkom.

Popoluška musí byť do polnoci doma

Keby mala Popoluška na plese hodinky, mohla byť omnoho pokojnejšia. Maj čas pod kontrolou aj ty vďaka hodinkám VUCH. Sama zistíš, že sa jedná nielen o praktický doplnok, ale tiež o nádherný šperk. Stav napríklad na hodinky Scorpius, ktorých čierna farba ozdobená malým trblietavým kamienkom evokuje kúzlo nočnej oblohy alebo sa ozdob hodinkami Magic, ktoré sú jednoducho rozprávkové.

Princeznička na bále stratila korále

Už aj princezné vedeli, že ich na bále najlepšie ozdobia korále. Stav na ne tento rok aj ty a vyšperkuj svoj outfit nežnými bielymi korálikmi Albacore alebo stav na eleganciu v čiernej farbe v podobe korálikov Abra.

Aby okolie vedelo o tom, že ste v páre

Máš rada, keď si na plese so svojou drahou polovičkou zladená? V tom prípade ťa určite nadchnú párové koráliky For Love, ktorým vedie kameň onyx. Určite ťa poteší, že má tento kameň schopnosť uchovávať všetky spomienky, ktoré s ním prežiješ. Takže si môžeš byť istá, že na tohtoročný ples rozhodne nezabudneš.

Chystáš sa aj ty tento rok na ples? A bez akých doplnkov by si sa nezaobišla?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu