INSPIRACE

Akú farbu a chuť má jarná móda?

17.05.2017 REDAKCIE
Autor článku

Akú farbu a chuť má jarná móda?

Premýšľala si niekedy o chuti jari? A čo potom o „chuti jarnej módy“? Naše nové peňaženky z kolekcie Dots Collection, ktoré sú inšpirované tými najsladším chuťami, ti dokážu, že aj módne kúsky môžu byť na zahryznutie. Neboj sa rozžiariť svoj šatník farbami a rozbi šeď na uliciach. Aké farby a kúsky budú túto jar v móde?

Farba na zjedenie? Ružová!

Jednou z farieb, ktorá len tak nevyjde z módy, je ružová. Krok vedľa neurobíš so žiadnym odtieňom ružovej, či už zvolíš nežné odtiene, trendy pudrovú ružovú alebo šatník rozžiariš malinovými odtieňmi. Práve ružová je najčastejšie prirovnávaná k cukrovinkám. Chceš byť sladká ako koláčik? Túžiš po tylovej sukni, ktorá je nadýchaná ako cukrová vata? Alebo dáš prednosť ružovému odtieňu vo farbe malín? Ak hľadáš kúsok, ktorý ti urobí službu po celý rok, zoznám sa s ružovými peňaženkami Raspberry, Candyfloss, Marshmallow a Chewing.

Inšpirácia v krásnom jarnom dni

Príroda nás inšpiruje v celom rade odborov a móda rozhodne nie je výnimkou. Aj vo výbere farieb do svojho šatníka sa môžeš inšpirovať jarou. K jari neodmysliteľne patrí zelená a žltá vo farbe slnka. Kombináciou žltej a zelenej farby vznikla farba roku 2017 s názvom Greenery, ktorá symbolizuje nové začiatky. Vo sviežich odtieňoch žltej a zelenej budeš jednoducho neprehliadnuteľná. Neprehliadnuteľné sú však tiež „chutné“ peňaženky vo farbe zelenej a žltej Candy, Jelly a Mentol.

Zbiehajú sa ti slinky?

Aj zo zvyšku našich peňaženiek s bodkami v nádherných farbách sa ti jednoducho budú zbiehať slinky. Nie nadarmo našli tieto „kúsky na zjedenie“  inšpiráciu v najobľúbenejších sladkostiach aj v najsladším ovocí. Tak neváhaj a vyber si tú svoju sladkú peňaženku, ktorá ťa len tak neprestane baviť.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu