INSPIRACE

Back to semester alebo bez čoho sa počas štúdia nezaobídeš

05.10.2022 REDAKCIE
Autor článku

Jeseň je v už plnom prúde, a to znamená jediné: návrat do vysokoškolských lavíc. Prázdniny, cestovanie a kúpanie tak vystriedala sychravá jeseň, prednášky a učenie. My Ti v tomto článku odporučíme užitočné a štýlové doplnky, vďaka ktorým vykročíš do nového semestra tou správnou nohou!

Si tím batoh, alebo kabelka?

Študenti sa zásadne delia na dva tábory. Do prvej skupiny radíme tých študentov, ktorí chodia na prednášku vždy včas a do školy nosia len praktické batohy plné školských potrieb. Ak medzi nich patríš aj ty, tak ti ponúkame priestranný mestský batoh na zips Mario v troch farebných vyhotoveniach. Do neho sa vojde všetko, čo na štúdium potrebuješ. A pokiaľ preferuješ inak riešené zapínanie, je tu vždy spoľahlivý batoh Manul.

Do druhého tábora potom patria štýlové študentky, ktoré nasledujú trendy a chcú, aby im to aj pri učení pristalo. Pokiaľ si jednou z nich, tak sa pozri na naše veľké kabelky cez rameno. Darleen je ideálnou voľbou pre každú z vás. Prečo? Vojde sa do nej totiž hocičo. Dáš do nej notebook, diár, zošity, peračník, dokonca aj kozmetickú taštičku na prepudrovanie a čokoľvek ďalšie, čo ťa len napadne. A pre tých, čo preferujú výraznejšie modely, máme priestrannú kabelku Priscilla.

Nudné tašky na notebook sú už passé

Už ťa nebavia nudné tašky na notebooky? Nás tiež nie! A preto sme navrhli farebné a hravé tašky na noťas, ktorými obzvláštniš každý vysokoškolský outfit. Pozri sa na novinku v decentnej šedej farbe s ružovými detailmi Memories, alebo na vínovú Belencia. Nemusíš sa ale vôbec báť, že by si si tašku zašpinila. Materiál Oxford, z ktorého je Belencia vyrobená, je totiž totálne jednoduchý na údržbu. Stačí len utrieť handričkou a je zase ako nový.

 

Chráň svoje oči proti modrému svetlu

Úplnou nutnosťou sú aj okuliare proti modrému svetlu, na ktoré každý študent ľahko zabúda. Avšak je dôležité sa mu čo možno najviac vyvarovať. Škodí nielen tvojim očiam, ale tiež znižuje kvalitu spánku, ktorého je už tak dosť málo v živote študenta. My sa spoliehame na naše transparentné okuliare Immense, ktoré nefiltrujú len modré svetlo, ale aj to škodlivé ultrafialové a modrofialové. Takže 3v1! Pokiaľ preferuješ okuliare skôr ako štýlovku, ktorá ti nakopne sebavedomie, to pravé štýlové pre teba budú okuliare Merit so zlatými obrúčkami.

Vybav sa na nový semester ešte dnes a chváľ sa štýlovými doplnkami od značky Vuch

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu