INSPIRACE

Chcete žiariť ako diamant? Kúpte si VUCH peňaženku s kryštálmi

10.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Chcete žiariť ako diamant? Kúpte si VUCH peňaženku s kryštálmi

Zakaždým, keď ju vytiahnete z kabelky vás budú sprevádzať kradmé pohľady ostatných žien s jedinou otázkou – ako to, že vám tak pristane? Odpoveď je pritom veľmi jednoduchá: s touto peňaženkou žiari každá žena ako diamant. Je totiž z kolekcie VUCH Diamond Collection.

 Elegantné kryštáliky

VUCH peňaženky z radu Diamond Collection len ťažko prehliadnete, pretože ich zdobí logo VUCH s kryštálmi. Nemusíte sa báť, že by vyzerali preplácane. V kombinácii s jednofarebnou peňaženkou je kryštál iba jemným doplnkom. Diamond Collection je vyhotovená v rôznych farbách, vyberať si tak môžete od tmavých tónov, ako je napríklad Spiriti či Pride až po pastelovo ružovú Silken či sýto žltú Lemony.

 Čím vás diamantové „Vušky“ dostanú

Diamond Collection je ideálna pre ženy, ktoré sú rady elegantné, potrpia si na detaily a pritom hľadajú praktickú peňaženku, ktorá má množstvo vychytávok. Poteší vás napríklad:

  • extra vyberateľná priehradka na karty– nájdete ju pri niektorých kúskoch z tejto kolekcie, napríklad pri ScarletFeverCarmen alebo Minten. Vďaka tejto praktickej vecičke sa vám už nestane, že sa vám karty budú doma povaľovať na rôznych miestach, kedykoľvek ich z peňaženky vyberiete. Teraz budú poslušne uložené v priehradke, ktorú môžete v prípade potreby vložiť späť. S touto šikovnou vychytávkou sa vám do peňaženky zmestí až osemnásť kariet.
  • identifikačná kartička– rovnako ako všetky ostatné, aj peňaženky z tejto kolekcie majú svoju vlastnú identifikačnú kartičku, ktorá vás možno zachráni, ak svoju diamantovú parťáčku niekde zabudnete. Na kartičke jednoducho vyplníte základné údaje tak, aby sa vám prípadný nálezca mohol ozvať.
  • vrecko na zips– pamätáte si, ako sa vám niekoľkokrát vysypali z vašej starej peňaženky mince a rozkotúľali sa po zemi práve v ten najmenej vhodný okamih? S „Vuškou“ sa už toho báť nemusíte. Všetky mince totiž schováte do vrecka, ktorú uzatvára zips.
  • tri vrecká na bankovky– bankovky už nemusíte stláčať v dvoch priehradkách. Peňaženky z Diamond Collection majú tieto vrecká hneď tri.
  • darčekové balenie –chcete diamantovú „Vušku“ venovať ako darček? Potom vám ušetríme prácu. Všetky peňaženky posielame v darčekovom balení, a to v krabičke previazanej stuhou. 
Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu