INSPIRACE

Čo na jeseň na nôžky? Ponožky!

22.11.2017 REDAKCIE
Autor článku

Čo na jeseň na nôžky? Ponožky!

Počas zachmúreného jesene teba a tvoje nohy nezahreje nič tak dobre ako ponožky. A my tí so svojimi farebnými a zábavnými ponožkami dokážeme, že aj ony môžu zahnať jesenné šeď tvojho šatníka. Bodky a klikiháky sú jednoducho vzory, ktoré nás bavia. Teba budú určite baviť taky. Je na čase náležite sa vyzbrojiť na jeseň.

Čo si o ponožkách asi netušila

Možno ťa nikdy nenapadlo premýšľať o to, ako zaujímavé ponožky vlastne sú. My sme sa im ale pozreli na zúbok, alebo v našom prípade skôr na bodka, a vypátrali pre teba zaujímavosti z ich sveta. Tak pekne od začiatku. Najstaršie ponožky pochádzajú z Egypta z roku 250 až 420. A to už sú poriadne staré ponožky. Aj napriek tomu, že o praktickosti ponožiek nemôže byť reč, slávny vedec Albert Einstein je nikdy nenosil. Už ako dieťa sa ich zriekol.

Tajomstvo miznúcich ponožiek

Premýšľala si niekedy nad tým, ako je možné, že sa ponožky stráca v tak veľkom množstve? Odpoveď na túto nevysvetliteľnou ponožkovú záhadu ponúka napríklad známa knižka pre deti Lichožrouti. Nad touto problematikou sa však pozastavili taky v Spojenom kráľovstve, z prieskumu vyplíva, že sa v Anglicku za rok stratí až 676 miliónov ponožiek. A to nie je zrovna málo, že?

Ponožky VUCH

Prednosťou, ktoré v sebe ponožky VUCH skrývajú je hneď niekoľko. Vďaka svojim žiarivým farbám je ľahko odlišíš od klasických čiernych a bielych ponožiek. Ponožky VUCH sú vyrobené v Českej republike a tvoja nohy sa môžu tešiť na mäkký a príjemný materiál a v neposlednom rade na príval krásnych farieb a zábavných vzorov. Že jedny ponožky nestačí? Súhlasíme! Preto ponúkame tiež balenie s dvomi alebo tromi pármi ponožiek, ktoré ťa neprestanú baviť.

Mäkké darčeky sú v kurze

Tik tak, tik tak ... čas je neúprosný a Vianoce sa pomaly ale isto blíži. Ak si ten typ, ktorý musí mať darčeky vzorne a včas pripravené, ver, že tento rok zaboduješ aj mäkkým darčekom v podobe ponožiek VUCH.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou


Zvoľte svoju krajinu