INSPIRACE

Čo teraz letí? Kvalitné šperky z nerezovej ocele s očarujúcou opálovou perlou!

18.04.2018 REDAKCIE
Autor článku

Čo teraz letí? Kvalitné šperky z nerezovej ocele s očarujúcou opálovou perlou!

Predstavenie šperkov Pearl z dielne značky VUCH, ktoré prepájajú kvalitnú nerezovú oceľ a pôvabné opálové brúsené perly, by si zaslúžilo minimálne fanfáry. Takže…tramtadadadadá! A teraz už sa zoznám aj ty so šperkmi, ktoré si ťa získajú svojim materiálom aj vzhľadom.

Hovorím áno nerezovej oceli

Všetky šperky VUCH majú niečo spoločného, sú trendy a navyše sú vyrobené z nerezovej ocele. Zaujíma ťa, prečo sme zvolili práve tento materiál? Nadchol nás nielen jeho vzhľad, ale tiež skutočnosť, že je odolný proti vode a navyše sa pýšia nálepkou hypoalergénne.

Opálová perla

Čím je opálová perla výnimočná? Lepšie by sa možno hodila otázka, čím výnimočná nie je. Zaujme ťa svojou nadčasovosťou aj eleganciou. Opálu sa navyše prisudzuje magická moc, má pozitívny vplyv na zdravie a emócie. Získala si aj teba?

Ružovú, modrú alebo obe?

Krásnou opálovou perlou sa môžu pochváliť prstienky a náušnice Pearl, ktoré prinášajú veľmi nežnú ružovú farbu a oslňujúcu modrú farbu. Nevieš, ktorým z nich dať prednosť? Poradíme ti, doplň svoju šperkovnicu rovno o obe dve a urob si dvojnásobnú radosť.

Set, ktorý sa oplatí             

Prstienok a náušnice spolu tvoria nerozlučný pár, bolo nám to jasné vo chvíli, kedy sme ich po prvý krát uvideli pokope. Preto sme sa rozhodli vytvoriť výhodné sety Pearl Blue Set a Pearl Pink Set, s ktorými získaš prsteň aj výnimočné náušnice za skvelú cenu.

Hovorí sa, že sú perly večné, to platí aj o opálových perlách vsadených do šperkov VUCH. A my sa stavíme, že ti nedajú spať!

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu