INSPIRACE

Contrast Collection, peňaženka plná kontrastov

13.09.2017 REDAKCIE
Autor článku

Contrast Collection, peňaženka plná kontrastov

Nie je márne povedať, že život je plný kontrastov a že na svete nie je nič bieleho alebo čierneho. A je to v poriadku, pretože sa nedostalo do zbierky, ktorá priamo kontrastuje s kontrastmi, ale je plná farieb. A farby sú jedným z predpokladov pre radosť zo života. Ktoré z peňažných z Contrast Collection vás poteší?

Zbierka kontrastu

Nová Contrast collection je založená na kontrastných farbách, ktoré sa spájajú a vytvárajú nezameniteľný efekt. Napríklad April peňaženka je purpurová dáma zdobená zelenou farbou a March peňaženka sa môže pochváliť nezvyčajnou červeno-fialovou kombináciou. Takže čo dávaš prednosť?

12 peňaženiek, 12 možností

Nové Contrast Collection je 12 peněženok, rovnako ako mesiace v roku, z ktorých každá je mimoriadna a zaujímavá. Každopádne, rovnako ako samotné peňaženky. Vaša nová peňaženka môže byť jedna z peňaženiek s veľkým uzamykateľným vreckom s dostatkom priestoru na bankovky alebo peňaženky, ktoré sa hodia do každej kabelky.

Peňaženka s vtipným príveskom

Každá peňaženka značky Vuch ukrýva niečo navyše, či už je to vrecko na fotografie, kde budete vždy mať tie najbližšie k vám, kartu Vuch, ktorá je určená na identifikáciu, keď stratíte svoju peňaženku alebo štýlový prívesok. Zbierku kontrastu dostanete spolu s jednou menšou peňaženkou. A stojí za to, že?

Peňaženka ako darček

Čo je najviac žiaduce pre páni? Byť šťastný, zdravie. Bohatí! A tiež potrebujú štýlovú peňaženku pre svoje bohatstvo. Contrast Collection peňaženky sú balené v darčekovej krabičke a stanú sa praktickým darčekom, ktorý sa dá zabaliť pre vás.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu