INSPIRACE

Contrast Collection, peňaženka plná kontrastov

13.09.2017 REDAKCIE
Autor článku

Contrast Collection, peňaženka plná kontrastov

Nie je márne povedať, že život je plný kontrastov a že na svete nie je nič bieleho alebo čierneho. A je to v poriadku, pretože sa nedostalo do zbierky, ktorá priamo kontrastuje s kontrastmi, ale je plná farieb. A farby sú jedným z predpokladov pre radosť zo života. Ktoré z peňažných z Contrast Collection vás poteší?

Zbierka kontrastu

Nová Contrast collection je založená na kontrastných farbách, ktoré sa spájajú a vytvárajú nezameniteľný efekt. Napríklad April peňaženka je purpurová dáma zdobená zelenou farbou a March peňaženka sa môže pochváliť nezvyčajnou červeno-fialovou kombináciou. Takže čo dávaš prednosť?

12 peňaženiek, 12 možností

Nové Contrast Collection je 12 peněženok, rovnako ako mesiace v roku, z ktorých každá je mimoriadna a zaujímavá. Každopádne, rovnako ako samotné peňaženky. Vaša nová peňaženka môže byť jedna z peňaženiek s veľkým uzamykateľným vreckom s dostatkom priestoru na bankovky alebo peňaženky, ktoré sa hodia do každej kabelky.

Peňaženka s vtipným príveskom

Každá peňaženka značky Vuch ukrýva niečo navyše, či už je to vrecko na fotografie, kde budete vždy mať tie najbližšie k vám, kartu Vuch, ktorá je určená na identifikáciu, keď stratíte svoju peňaženku alebo štýlový prívesok. Zbierku kontrastu dostanete spolu s jednou menšou peňaženkou. A stojí za to, že?

Peňaženka ako darček

Čo je najviac žiaduce pre páni? Byť šťastný, zdravie. Bohatí! A tiež potrebujú štýlovú peňaženku pre svoje bohatstvo. Contrast Collection peňaženky sú balené v darčekovej krabičke a stanú sa praktickým darčekom, ktorý sa dá zabaliť pre vás.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu