INSPIRACE

Farby, ktoré ladia, farby kabeliek Invert Collection

07.11.2017 REDAKCIE
Autor článku

Farby, ktoré ladia, farby kabeliek Invert Collection

Farby nevládnu len jari a letu, ale ovládnu tiež tohtoročnú jeseň, ktorý najlepšie rozžiari kabelky Invert Collection. Nové kabelky Invert Collection spájajú farby, ktoré sú spoločne výrazné a najlepšie im to pristane dohromady. A keď sa stretne jedna výrazná farba s druhou výraznou farbou, vzniká kamarátstvo na celý život. Medzi nimi aj medzi očarujúce, farebnou kabelkou a tebou.

Tajomstvo farieb

Poď sa s nami prejsť svetom farieb a zistiť o farbách veci, o ktorých si doteraz nemala tušenie. Vedela si napríklad, že z prieskumov vyplíva, že najobľúbenejšou farbou na svete je modrá? A modrú farbu prináša aj kabelka Frida. Možno sa práve ona stane tvoju najobľúbenejšie kabelkou na svete. Ďalšie farbou, ktorou sa môže pochváliť aj kabelka Gianni, je farba červená. Na červenej farbe je zaujímavé to, že je prvá farbou, ktorú rozlišujú malé deti.

Ako je to s mužmi a farbami?

Ľudia podľa vedeckých štúdií dokážu rozlíšiť až 1 milión odtieňov farieb, na svete dokonca existuje malé percento ľudí, ktorí sú schopní rozpoznať neuveriteľných 100 miliónov farieb. Čo sa však týka mužov, majú niektoré ženy dojem, že sú schopní rozlíšiť len základné škálu farieb. Môžeme im to ale vyčítať? Vedci zistili, že zásluhu na vnímanie jednotlivých farieb majú konkrétny gény, ktoré naozaj nahrávajú ženám. Majú ich totiž viac než muži. Nemusíš sa však báť, nádherné farby na kabelkách Invert Collection dokážu rozoznať aj muži.

Invert Collection

Kabelky Invert Collection by sme mohli nazvať veľkým, štýlovým listovou kabelkou, ktoré sa hodia na celý rad udalostí. Nie je to však len o kráse, kabelky Invert Collection sú navyše praktické, sú vyrobené z originálneho denim materiálu a ukrývajú v sebe dve vnútorné vrecká na zips a dve vnútorné vrecká na drobnosti. Skvele ti padnú do ruky vďaka pútku na ruku a navyše tí tvoja nová farebná spoločníčky dôjde zabalená v krásnom darčekovom balení. Povedz sama, je možné týmto kabelkám odolať?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu