INSPIRACE

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli

24.05.2023 REDAKCIE
Autor článku

Keď sme plánovali posledné fotenie, trošku sme sa zasnívali a prebudili sa až v sne. No dobre, možno to bolo trošku inak. Lokalita bola ale vážne ako zo sna. Fakt. Poď sa o tom presvedčiť a ohriať si oko nad najnovšími fotkami, produktami a samozrejme Hotelom Sen, kde sme fotili novú kolekciu na tohtoročné leto a tiež úplne prvú plavkovú súpravu z dielne Vuch a Astratex

O tomto prostredí sa nám ani nesnívalo

Pokiaľ sa pohybuješ v módnej brandži, tak veľmi dobre vieš, že sa plavky zásadne fotia už na jar, v našom prípade to bola polovica apríla. Zbalili sme preto kufre a vyrazili do Hotelu Sen v stredočeských Senohraboch. A to nám ver, že jeho meno úplne korešponduje s atmosférou, ktorú tam zažiješ. Človeka ihneď prenesie z každodennej reality a stresu do rozprávkového sveta, kde sa nemožno cítiť inak než ako princezná. No len si to pozri, tam sa proste tie novinky fotili úplne samé.  

Aj keď nie je dvanásť stupňov Celzia úplne ideálne počasie na fotenie letných noviniek, tak to nás nezastavilo vo vytvorení týchto božských fotiek. Naša úžasná modelka Magda je proste profesionálka, takže to zvládla ľavou zadnou. Odmenou bol aj zaslúžený Aperol Spritz, ktorým sme k nám lákali teplo a slniečko ešte o niečo viac. 

Novinky, čo ťa vyletnia

V rámci tohto fotenia sme sa zamerali na letnú várku noviniek, ktoré ti svojím dizajnom pomôžu zažiariť na Maledivách alebo aj napríklad na Domaši. Po prvýkrát v histórii Vuch sme uviedli plážové tašky v celkom piatich farbách. Tie nezostali len tak na ocot. Zladili sme ich s našou ďalšou premiérou v podobe Vuch plaviek, a to v spolupráci so značkou Astratex. Tieto letné must-haves majú ten najlichotivejší strih, sú vyrobené z najpohodlnejšieho materiálu a nemohli sme vynechať ani našu poznávaciu značku, najikonickejší bodkovaný dizajn. Pozri, ako skvele ladia s našimi okuliarmi a plážkovkami, s ktorými Ti dohromady zaručia ten najviac božský look pod slnkom. A samozrejme aj pod vodou.  

A keď je už reč o tých okuliaroch. Uviedli sme teraz nové unisex aj čisto dámske slnečné okuliare. S tými bude dovča úplne bez starostí. Hlavne už končia hádky s partnerom o tie najlepšie okuliare, pretože tieto budú sedieť vám obom.  

Vuch x Zoot 

My české značky si musíme pomáhať, to je predsa jasné. Preto sme sa spojili s módnou značkou ZOOT, ktorá nám pre toto fotenie poskytla nejaké oblečko zo svojho štýlového sortimentu. Tak teraz už vieš, odkiaľ máme tie najštýlovejšie kúsky ako z fashion weeku. A tiež je už snáď jasné, aké oblečenie sa najviac hodí k Vuškám, že? 

Tak čo, už sme Ťa presvedčili o tej najviac božskej letnej garderóbe?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu