INSPIRACE

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023

20.03.2024 REDAKCIE
Autor článku

Čaro hlavného mesta, ruch ulíc v spojení s historickými budovami a úžasná aura inšpiratívnej modelky, nám zahrali ikonickú kulisu pre fotenie s našou Vuchlady 2023, Barčou Kropáčkovou.

Foto lokácie v topke. Ako inak by sme mohli nazvať čaro pražských miest, ktoré nám poslúžili na predstavenie nových kolekcií kabeliek. Všetky vizuály sme nafotili s úžasnou osobou, ktorou je naša Vuchlady, Barča Kropáčková.

Nová business kolekcia

Jednou z noviniek, ktorá už spolu s Barčou zdobí náš web, je kolekcia Eileen – pretože keď kabelka na celý deň, tak Eileen. Je jednoduchá, ale dokonale pôsobivá. Vyrobili sme ju z jedného kusu látky a precízne zšili do nadčasového tvaru. Zapína sa len na magnetický pin, aby si pohodlne našla to, čo v priestranné kabelke každý deň hľadáš.

Spojení s historickým prostředím Prahy jen podtrhuje, že elegance nikdy nevyjde z módy, a že i v rychlém tempu moderní doby si můžeš zachovat nadčasový šmrnc.

Vysoko praktický štýl

Ďalšou predstavenou kolekciou je veľká crossbody Eldrin. Táto kolekcia materializuje predstavy o veľkej crossbody kabelke vo vysoko praktickom štýle. Za spojenie elegantného dizajnu a množstva užitočných vreciek dávame 100 %, za kombináciu s modelkou Barčou percentá ani vypočítať nevieme.

Eldrin jemne podčiarkne tvoj pracovný outfit, ale zároveň zostáva verná princípom minimalistické elegancie. Barča, pózujúca v rušnom centre Prahy, ukázala, že aj v hektickom dni plnom stretnutí a deadlinov môže žena vyzerať skvele a cítiť sa ešte lepšie.

Objav všetky nové kolekcie a nájdi si ten pravý kúsok v business štýle.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu