INSPIRACE

Hľadáš tip na darček? Využi darčekového sprievodca :-)

14.11.2017 REDAKCIE
Autor článku

Hľadáš tip na darček? Využi darčekového sprievodca

Hovorí sa, že kto hľadá (dokonalý darček), ten (ho) nájde. Aby sme ti ale cestu za nájdením perfektného darčeka čo najviac uľahčili, pripravili sme si pre teba prehľadného darčekového sprievodcu. Máme pre teba tipy na darčeky pre malé princezné, zrelé ženy, bláznivé kamošky aj milovanej priateľky.

Farebný a Bodkovaná VUCH

Vieš, že obdarovaná miluje bodkami alebo krásne farby? Náš darčekový sprievodca vyberie podľa tvojich požiadaviek darček, ktorý sa dokáže trafiť do vkusu. Vyber z darčekov, ktoré sú posiate zábavnými bodkami, alebo zvoľ darček, ktorý na prvý pohľad zaujme farbami, napríklad obľúbenú ružovú. My už je za teba nájdeme, stačí si len vybrať.

Darčekové poukážky

Asi máloktorá žena odolá módnemu darčeka. Ak však presne nevieš, aký darček zo stránok vuch.sk by bol tou pravou trefou do čierneho, zvoľ darčekový poukaz. Papierový, alebo elektronický? Je to len na tebe, poukazy môžeš zvoliť v hodnote 20 €, 40 €, 60 € a 80€. Sú platné 6 mesiacov od zakúpenia a vzťahujú sa na všetok tovar na stránkach vuch.sk.

Jedna značka, niekoľko štýlov

Značka VUCH ponúka veľké množstvo módnych doplnkov, ktoré dokážu každej žene rozžiariť deň. Ak pozorne prezrieš všetky produkty VUCH zistíš, že nie sú len hravé a mladistvé, ale sú tiež elegantné a vhodné pre zrelé, štýlové ženy. Od najmenších až po tie najväčšie. So značkou VUCH na veku nezáleží.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu