INSPIRACE

Hody hody do provody, dajte bodkované peňaženky!!!

15.04.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Hody hody do provody, dajte bodkované peňaženky!!!

Nielen muži môžu vinšovať, aj my máme pripravenú riekanku a dúfame, že nás niekto vypočuje!

Čaká nás niekoľko dní voľna, ako ich budeš tráviť ty? S Ilčou sa určite pustíme do veľkého upratovania, kedy chceme prevetrať naše skrine! Zimné bundy a svetre pôjdu do šatníka a vytiahneme jarné bundičky, sukne a šaty. Keďže jar prináša aj nové trendy, musíme si prichystať miesto na nové horúce kúsky plné veselých farieb. Tento rok bude frčať oblečenie v broskyňovej farbe a klasicky, ako už niekoľko rokov, obľúbená džínsová bundička, ktorá nesmie chýbať ani u nás!

Ďalším plánom je samozrejme farbenie vajíčok, našou najobľúbenejšou metódou je metóda farbenia v cibuľových šupkách. O túto metódu sa s tebou musíme podeliť, pretože je úplne dokonalá a jednoduchá! Pripravíme si niekoľko lístkov z jarných rastlín, lístok si priložíme na vajíčko a spolu s ním ho zamotáme do kúsku silonovej pančuchy, pevne utiahneme a zaviažeme, takto postupujeme pri všetkých vajciach. Potom do hrnca s vodou vložíme cibuľové šupky, môžu byť z klasickej aj fialovej cibule, privedieme vodu do bodu varu a varíme približne 10 minút. Necháme odkvapkať, vajce vyberieme z pančuchy a je to hotové!

Ako vinšovačku Ti exkluzívne prinášame úplné novinky a hviezdy v našich skladoch! Kožené peňaženky Vanille, Yvette či Chantilly a ďalej kabelky Noiry, Beigen aj Olivia sa nemôžu dočkať až oživia tvoj jarný outfit! Všetky so skvelou 20% zľavou!!!

 

V pondelok si chráňte pozadie a o dva týždne Adios Amios!

Monča a Ilča

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?


Zvoľte svoju krajinu