MENU
INSPIRACE

Hody hody do provody, dajte bodkované peňaženky!!!

15.04.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Hody hody do provody, dajte bodkované peňaženky!!!

Nielen muži môžu vinšovať, aj my máme pripravenú riekanku a dúfame, že nás niekto vypočuje!

Čaká nás niekoľko dní voľna, ako ich budeš tráviť ty? S Ilčou sa určite pustíme do veľkého upratovania, kedy chceme prevetrať naše skrine! Zimné bundy a svetre pôjdu do šatníka a vytiahneme jarné bundičky, sukne a šaty. Keďže jar prináša aj nové trendy, musíme si prichystať miesto na nové horúce kúsky plné veselých farieb. Tento rok bude frčať oblečenie v broskyňovej farbe a klasicky, ako už niekoľko rokov, obľúbená džínsová bundička, ktorá nesmie chýbať ani u nás!

Ďalším plánom je samozrejme farbenie vajíčok, našou najobľúbenejšou metódou je metóda farbenia v cibuľových šupkách. O túto metódu sa s tebou musíme podeliť, pretože je úplne dokonalá a jednoduchá! Pripravíme si niekoľko lístkov z jarných rastlín, lístok si priložíme na vajíčko a spolu s ním ho zamotáme do kúsku silonovej pančuchy, pevne utiahneme a zaviažeme, takto postupujeme pri všetkých vajciach. Potom do hrnca s vodou vložíme cibuľové šupky, môžu byť z klasickej aj fialovej cibule, privedieme vodu do bodu varu a varíme približne 10 minút. Necháme odkvapkať, vajce vyberieme z pančuchy a je to hotové!

Ako vinšovačku Ti exkluzívne prinášame úplné novinky a hviezdy v našich skladoch! Kožené peňaženky Vanille, Yvette či Chantilly a ďalej kabelky Noiry, Beigen aj Olivia sa nemôžu dočkať až oživia tvoj jarný outfit! Všetky so skvelou 20% zľavou!!!

 

V pondelok si chráňte pozadie a o dva týždne Adios Amios!

Monča a Ilča

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu. Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu.
DEFIANCE LIMITED DEFIANCE LIMITED
Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH
Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH! Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH!