INSPIRACE

Kabelky, ktorých krása konkuruje mesačnému svitu.

11.08.2017 REDAKCIE
Autor článku

Kabelky, ktorých krása konkuruje mesačnému svitu

Kabelky sú pre mužov jedným z najzáhadnejších doplnkov žien. Záhadný je pre nich nielen ich obsah, ale aj mnohokrát ich počet. Je to ťažké, mužom jednoducho nevysvetlíš, ako nevyhnutným a nepostrádateľným spoločníkom kabelka je. A tiež že jedna k tvojmu úplnému šťastiu nestačí. Podľa štatistík až 3 percentá žien priznávajú, že sa ich kabelková vášeň blíži ku zberateľskej činnosti a počet ich kabeliek presahuje stovku. Na akom čísle si ty? Zaraďuješ sa ku kabelkovým maniačkám? Či tak alebo tak, jedno je isté, ďalší kabelka do zbierky sa hodia úplne vždy.

Tajomstvo dokonalé kabelky

O tom, ako by mala vyzerať dokonalá kabelka, sa vedú spory. My máme však jasno. S jednou kabelkou sa majiteľkou dokonalej kabelky, ktorá je vhodná pre akúkoľvek príležitosť, jednoducho nestaneš. A to je presne ten dôvod, prečo ich potrebuješ hneď niekoľko. Dokonalá letné kabelka, ktorá je vhodná na pláž aj na noc? Odhalené! Objav jej tajomstvo s kabelkami Moonlight collection.

Moonlight collection

Je horúci letný deň, slnečné lúče sa predháňajú v tom, ktorý na tvoju kožu dopadne ako prvé a tie sa chystáš vyraziť na pláž. A z pláže? Rovno na romantickú večeru pri sviečkach a na výmenu outfitu jednoducho nie je čas. Kde ale nájsť kabelku, do ktorej sa s prehľadom a ľahkosťou zmestia všetky plážové veci, a ktorá je zároveň ideálnym spoločníkom na večerné príležitosti? Iste! Kabelky Moonlight collection. Záhadu perfektné letné kabelky si odhalila, teraz na teba ale čaká neľahké rozhodnutie ...

Hra farieb

Kabelky Moonlight collection majú spoločných hneď niekoľko vecí. Sú priestranné, neprehliadnuteľné a praktické, líšia sa však farbou aj povahou. Tak napríklad čierna kabelka Darkness je elegantný slečna, zatiaľ čo lila kabelka Sunset je kamarátkou do nepohody. Je už len na tebe, ktorá z našich veselých a zábavných slečien dáš prednosť. Už máš vybrané?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu