INSPIRACE

Luxusné séria hodiniek: Moon collection

06.03.2017 REDAKCIE
Autor článku

Moon collection

Moon, der Monat, mois, mes alebo jednoducho pekne po slovensky mesiac. Vedela si, že nikdy neuvidíš druhú stranu Mesiaca? A že sa od seba obe strany dosť líšia? Tá, ktorú vidíš, má mnoho lávových morí a druhá strana Mesiaca je menej hornatá. Z Mesiaca k nám na zem boli Apollom 14 v roku 1971 privezené aj semená stromov a 400 druhov stromov, ktoré teraz na zemi rastú pochádza práve z Mesiaca. Čo má však s Mesiacom spoločné Vuch? Poďme si predstaviť Moon collection.

Keď ide Slnko spať...

Predstav si oblohu rovnako nepreniknuteľnú ako ťažký čierny zamat, na ktorej sa ako malé dokonalé diamanty trblietajú milióny hviezd. Krása, že? Tejto dokonalej krásnej noci sa vyrovnajú už len hodinky z Moon collection, ktorých ciferník je čierny rovnako ako nočná obloha. A že tieto hodinky na ruke zažiaria! Ako samotný mesiac.

Hodinky s leskom hviezd

Už som spomenula, že k tomu, aby bol pohľad na tmavú nočnú oblohu dokonalý, sú potrebné hviezdy. A malé trblietavé kamienky, vedľa ktorých aj hviezdy blednú, ti budú žiariť aj na hodinkách Moon collection, ktoré okrem samotného ciferníka zdobia tiež zábavné remienky.

Striedaj outfity, striedaj remienky

Miluješ hravé a zábavné bodky, ale zároveň hľadáš hodinky, ktoré sa budú hodiť aj k elegantnému štýlu? Prečo nemať oboje. Povedzme, jednoducho dva v jednom. Ciferník, ktorý je inšpirovaný Mesiacom, môžeš ľubovoľne dopĺňať o remienky podľa nálady alebo príležitosti.

Zoznám sa s Kelly a Kristen

Každá osobnosť, a že naše hodinky rozhodne osobnosť majú, má svoje meno. Rovnako tak hodinky Moon collection nosia svoje meno, ktoré ich robí výnimočnými. Vybrať si môžeš elegantné hodinky s decentným čiernym remienkom alebo veselé hodinky v pastelových farbách so zábavnými bodkami. Dáš prednosť zlatým alebo strieborným detailom? Každé hodinky majú svoje čaro a je len na tebe, ktoré si získajú tvoje srdce.

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu