INSPIRACE

Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou?

01.07.2022 REDAKCIE
Autor článku

To, že značka Vuch ponúka originálne kabelky, peňaženky a ďalšie módne doplnky, už určite dobre vieš. V dnešnom článku ti preto prinášame niekoľko tipov, ako elegantne kombinovať kabelku s peňaženkou a ďalšími módnymi doplnkami. Tak poď doladiť svoje outfity k dokonalosti s Vuch.

Parádna súhra s kabelkou

Aj keď zastávame názor, že nie je potrebné držať sa konvencií a predurčení fashion sveta, radi ti poskytneme niekoľko rád, ako zladiť kabelku s peňaženkou, vďaka ktorým doladíš celkový dojem k dokonalosti. Tým najjednoduchším odporúčaním pre zladenie kabelky s peňaženkou je držať sa rovnakých farieb alebo podobných odtieňov. Práve toto spĺňajú kabelka Glora s peňaženkou Florence, ktoré k sebe ako set pasujú parádne, čo myslíš? A čo napríklad čierne kombo v podaní dámskej kabelky Graceful Gabi a peňaženky Folly? Touto elegantnou kombináciou nikdy neurobíš krok vedľa. Rovnako tak ti môžeme odporúčať duo kabelku Carrie a peňaženku Pentti. Kombináciu šedej a čiernej si v ich podaní rozhodne zamiluješ! A čo takto nežná kombinácia malej kabelky Wade s jemnou ružovou peňaženkou Kiera? Tento komplet skvele doladí tvoje decentné outfity, napríklad biele romantické šaty alebo džínsy a čierne tričko. Táto dievčenská kombinácia je nežnosť sama.

Kombinace kabelky a peněženky ve stejné barvě je sázkou na jistotu

Farby, farby a zase farby

Pokiaľ však siahneš po pestrofarebných kombináciách, určite to nie je chyba. Skvele sa k sebe hodia napríklad červená a zlatá alebo čierna a žltá farba. Dôkazom je spojenie kabelky Shiny Silvia a peňaženky Judy Jasmine. 

A ako kombinovať najrôznejšie vzory? Chybu rozhodne neurobíš kabelkou a peňaženkou, ktoré ladia po línii vzorov. A pretože Vuch definujú bodky, tak skoč po bodkovanej kabelke aj peňaženke. Odporučiť môžeme napríklad kabelku Lyru a peňaženku Halinnu. Tieto šedé krásky proste chceš mať doma.

Pokiaľ patríš medzi tie, ktoré nechcú mať úplne rovnaký vzor kabelky s peňaženkou, ale napriek tomu chceš dosiahnuť čo najlepšie zladenie, zvoľ kabelku s peňaženkou od rovnakej značky. Vo Vuch si vyberieš zo širokej škály kabeliek aj peňaženiek podľa svojich potrieb. Veľká, malá, decentná alebo bláznivo farebná? U nás nájdeš všetko. A ešte viac!

I taková pestrobarevná kombinace může vypadat skvěle

Protiklady sa priťahujú

Ďalšou možnosťou, ako zladiť kabelku s peňaženkou, je staviť na protiklady. Všetci totiž určite poznáme porekadlo o tom, že protiklady sa priťahujú. A my musíme súhlasiť. Je ale fajn pamätať na to, že ide o výraznú kombináciu, a preto je potrebné sa držať citu a vkusu, aby výsledný dojem nepôsobil lacno a prehnane. Skús napríklad nesmrteľnú kombináciu čiernej a bielej alebo šedej. S tou zaboduješ vždy. Na tejto protikladnej vlne sa nesú napríklad kožená kabelka Cylie a peňaženka Magnus.

 Vuch ti ponúka aj kabelku a peňaženku v sete, ktoré spolu skvele ladia

Zlaď to aj so zvyškom outfitu

Pokiaľ zvolíš kabelku aj peňaženku v rovnakej farbe, prečo nevyužiť túto jednoliatosť aj pri ďalších doplnkoch? Čiernu kabelku s peňaženkou môžeš doladiť aj čiernymi hodinkami. Zvyšok outfitu je ale lepšie vyladiť svetlými kúskami, napríklad bielymi šatami alebo béžovým sakom. Kabelku a peňaženku môžeš zladiť tiež s farbou lakov na nechty. Aj tie u nás vo Vuch ponúkame! Pokiaľ si na ružovej vlne, zvoľ lak Shell Pink. A pokiaľ sa na svet dívaš cez ružové okuliare, pozri sa na okuliare Seila.

Módne doplnky môžeš samozrejme zladiť aj s oblečením. U nás si vyberieš ako šaty, tak sukne aj tričká. Vo Vuch sa skrátka oblečieš od hlavy po päty.

Módne doplnky v pastelových farbách sú in!

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu