INSPIRACE

Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou?

01.07.2022 REDAKCIE
Autor článku

To, že značka Vuch ponúka originálne kabelky, peňaženky a ďalšie módne doplnky, už určite dobre vieš. V dnešnom článku ti preto prinášame niekoľko tipov, ako elegantne kombinovať kabelku s peňaženkou a ďalšími módnymi doplnkami. Tak poď doladiť svoje outfity k dokonalosti s Vuch.

Parádna súhra s kabelkou

Aj keď zastávame názor, že nie je potrebné držať sa konvencií a predurčení fashion sveta, radi ti poskytneme niekoľko rád, ako zladiť kabelku s peňaženkou, vďaka ktorým doladíš celkový dojem k dokonalosti. Tým najjednoduchším odporúčaním pre zladenie kabelky s peňaženkou je držať sa rovnakých farieb alebo podobných odtieňov. Práve toto spĺňajú kabelka Glora s peňaženkou Florence, ktoré k sebe ako set pasujú parádne, čo myslíš? A čo napríklad čierne kombo v podaní dámskej kabelky Graceful Gabi a peňaženky Folly? Touto elegantnou kombináciou nikdy neurobíš krok vedľa. Rovnako tak ti môžeme odporúčať duo kabelku Carrie a peňaženku Pentti. Kombináciu šedej a čiernej si v ich podaní rozhodne zamiluješ! A čo takto nežná kombinácia malej kabelky Wade s jemnou ružovou peňaženkou Kiera? Tento komplet skvele doladí tvoje decentné outfity, napríklad biele romantické šaty alebo džínsy a čierne tričko. Táto dievčenská kombinácia je nežnosť sama.

Kombinace kabelky a peněženky ve stejné barvě je sázkou na jistotu

Farby, farby a zase farby

Pokiaľ však siahneš po pestrofarebných kombináciách, určite to nie je chyba. Skvele sa k sebe hodia napríklad červená a zlatá alebo čierna a žltá farba. Dôkazom je spojenie kabelky Shiny Silvia a peňaženky Judy Jasmine. 

A ako kombinovať najrôznejšie vzory? Chybu rozhodne neurobíš kabelkou a peňaženkou, ktoré ladia po línii vzorov. A pretože Vuch definujú bodky, tak skoč po bodkovanej kabelke aj peňaženke. Odporučiť môžeme napríklad kabelku Lyru a peňaženku Halinnu. Tieto šedé krásky proste chceš mať doma.

Pokiaľ patríš medzi tie, ktoré nechcú mať úplne rovnaký vzor kabelky s peňaženkou, ale napriek tomu chceš dosiahnuť čo najlepšie zladenie, zvoľ kabelku s peňaženkou od rovnakej značky. Vo Vuch si vyberieš zo širokej škály kabeliek aj peňaženiek podľa svojich potrieb. Veľká, malá, decentná alebo bláznivo farebná? U nás nájdeš všetko. A ešte viac!

I taková pestrobarevná kombinace může vypadat skvěle

Protiklady sa priťahujú

Ďalšou možnosťou, ako zladiť kabelku s peňaženkou, je staviť na protiklady. Všetci totiž určite poznáme porekadlo o tom, že protiklady sa priťahujú. A my musíme súhlasiť. Je ale fajn pamätať na to, že ide o výraznú kombináciu, a preto je potrebné sa držať citu a vkusu, aby výsledný dojem nepôsobil lacno a prehnane. Skús napríklad nesmrteľnú kombináciu čiernej a bielej alebo šedej. S tou zaboduješ vždy. Na tejto protikladnej vlne sa nesú napríklad kožená kabelka Cylie a peňaženka Magnus.

 Vuch ti ponúka aj kabelku a peňaženku v sete, ktoré spolu skvele ladia

Zlaď to aj so zvyškom outfitu

Pokiaľ zvolíš kabelku aj peňaženku v rovnakej farbe, prečo nevyužiť túto jednoliatosť aj pri ďalších doplnkoch? Čiernu kabelku s peňaženkou môžeš doladiť aj čiernymi hodinkami. Zvyšok outfitu je ale lepšie vyladiť svetlými kúskami, napríklad bielymi šatami alebo béžovým sakom. Kabelku a peňaženku môžeš zladiť tiež s farbou lakov na nechty. Aj tie u nás vo Vuch ponúkame! Pokiaľ si na ružovej vlne, zvoľ lak Shell Pink. A pokiaľ sa na svet dívaš cez ružové okuliare, pozri sa na okuliare Seila.

Módne doplnky môžeš samozrejme zladiť aj s oblečením. U nás si vyberieš ako šaty, tak sukne aj tričká. Vo Vuch sa skrátka oblečieš od hlavy po päty.

Módne doplnky v pastelových farbách sú in!

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu